Fiat Tipo став головним автомобільним партнером свята «Місто професій» у Львові!

18.07.2016

Цими вихідними мешканці Львова мали можливість відвідати зі своїми дітьми «Місто професій». У суботу, 16 липня, у парку ім. І. Франка відбулося незабутнє свято під назвою «Місто професій». Діти різного віку пробували свої здібності у понад п’ятдесяти професіях, серед них: автомеханіка, звукорежисера, медика, рятувальника, кінолога, перукаря, моделі, банкіра, продавця, пожежника та багато інших.

Об 11:00 год. вхід в імпровізоване містечко був дозволений лише дітям із паспортами, які видавали на вході. Далі дитина мала можливість «влаштуватися на роботу» обираючи собі найцікавішу професію. Свою «заробітну плату» юні «працівники» витрачали на солодощі та подарунки у спеціальному магазині, розташованому на території містечка.

На майданчику, представленому компанією «НІКО-Захід» та автомобільним брендом Fiat , маленькі учасники свята отримали можливість спробувати себе у професіях автомеханіка та автомийника.

«Місто професій» у Львові відбулося вже втретє. Безліч усмішок та позитивних емоцій, цікавий досвід та корисні навички – все це отримали як діти, так і їхні батьки. Усі учасники свята залишилися задоволеними.

 Слідкуйте за новинами на сайті: http://www.fiat-niko.lviv.ua/