17 квітня 2014

Відтепер "НІКО-ЗАХІД" - офіційний дилер Fiat у Львові!

13 квітня на Вербну неділю відбулось незабутнє «Свято вишиванки» з урочистим відкриттям нового салону Fiat.

Автомобільна компанія «НІКО-Захід» стала новим дилером Fiat у Львові. Урочисте відкриття автомобільного салону відбулось під прекрасний виступ оркестру «Львівські Фанфари». Почесне право перерізати червону стрічку нового автосалону Fiat було надано регіональному менеджеру ТОВ «Автоторіно», офіційного імпортера FIAT Auto S.p.A., Олександру Арзуманяну та директору компанії «НІКО-Захід» Лесі Олегівні Падучак.

Гості мали нагоду взяти участь в ряді майстер-класів від професіоналів прикладного народного мистецтва - плетіння прикрас з бісеру, виготовлення ляльок-мотанок та розпис писанок за різними технологіями із школою писанкарства від студії дитячої творчості «Калякі-Малякі» . Маленькі відвідувачі свята змогли зробити собі до свята Великодня, на пам'ять, авторський сувенір. Гості свята отримали безліч неповторних вражень та несподіваних сюрпризів, а також ознайомились з автомобілями Fiat. Також гості мали можливість помилуватись ефектним показом національних строїв від партнера заходу - магазину-салону «Мамина світлиця». Також, відвідувачі з задоволенням знайомилися з виставкою книг від «Видавництва Старого Лева».

Страховим партнером свята стала страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА». Лише з нагоди відкриття нового салону Фіат, страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА» надала гостям свята унікальну можливість отримати акційний сертифікат на страхування автомобіля.

Пригощав солодощами відвідувачів солодкий партнер свята ПП «Степанків» та наливками партнер ресторан-імпровізацій «Грушевський».

На святі була представлена виставка-ярмарок унікальних виробів ручної роботи зі скла, бісеру на трикотажу від справжніх знавців українських традицій

Якщо Вас зацікавили автомобілі Fiat, пропонуємо Вам пройти тест-драйв – для запису, звертайтесь, будь ласка, за номером телефону 298-95-45.