25 серпня 2023

Відомий Fiat Topolino відродили у форматі мініатюрного електрокара

В Італії було представлено новий Fiat Topolino, який відновили у вигляді мініатюрного електрокара довжиною 2,53 метри за ціною 8000 євро.

Електромобіль Fiat Topolino має ретродизайн з великими круглими фарами та виштамповками на кузові. Двері цього автомобіля відкриваються у різних напрямках.

Окрім звичайної версії Fiat Topolino 2024, також пропонується варіант Dolce Vita, який не має дверей, а має зсувний тканинний дах.

Салон автомобіля виконаний у мінімалістичному стилі, з використанням жорсткого пластику та компактного цифрового приладового щитка. Для цього електрокара є багато додаткових аксесуарів, таких як наклейки на кузов, Bluetooth-колонка, вентилятор, чохли на сидіння та металеві кріплення для багажу.

Новий Fiat Topolino 2024 оснащений 8-сильним двигуном, здатним розвивати швидкість до 45 км/год. В деяких країнах Європи його можуть керувати вже з 14 років без наявності водійських прав. Ємність акумуляторної батареї становить 5,4 кВт·год, що дозволяє проїхати до 75 км без необхідності зарядки.