23 червня 2014

Відбувся розіграш акції: «Кермуй та відпочивай якісно»!

Компанія «НІКО-ЗАХІД», офіційний дилер Fiat у Львові та області, подарувала унікальну можливість провести вікенд в Буковелі.

Двадцять другого червня 2014 року в ТРЦ «King Cross Leopolis» компанія «НІКО-ЗАХІД» провела розіграш акції «Кермуй та відпочивай якісно». Переможцем розіграшу стала Варгас Анастасія Романівна, вигравши незабутній вікенд на двох у Карпатах, в мальовничому відпочинковому комплексі Буковель.

Розіграш відбувся в рамках акції «Кермуй та відпочивай якісно», що проводився компанією «НІКО-ЗАХІД», туристичною компанією "Інтер Тур" та страховою компанією «АХА Страхування».

Для того, щоб стати учасником розіграшу, потрібно було заповни анкету на участь в акції, завітавши в ТРЦ «King Cross Leopolis» в неділю 22 червня, де була представлена експозиція автомобіля Fiat. Умовою участі в акції - була наявність в учасника відривного флаєра від анкети, а також обов’язкова присутність.

В акції «Кермуй та відпочивай якісно» взяло участь понад 350 учасників.

Компанія «НІКО-ЗАХІД» щиро вітає Варгас Анастасія Романівна з перемогою і бажає приємного відпочинку та незабутніх вражень!