28 грудня 2015

В Турківській школі-інтернаті відбулося Свято Миколая разом з компанією «НІКО-Захід»!

Протягом листопада-грудня, вже традиційно, компанія «НІКО-Захід» проводить соціальну благодійну ініціативу «Не будь байдужим!». Її мета - допомогти дітям, позбавленим батьківського тепла, щоб вони теж могли відчути в святковіі дні радість від отриманого подарунку і любов та тепло оточуючих.

 

У цьому році ми відвідали Турківську загальноосвітню школу-інтернат*, де навчається 166 діток з малозабезпечених сімей: сиріт, напівсиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та подарували усім діткам яскраву лялькову виставу «Чарівна ніч».

 

Представники компанії «НІКО-Захід»  передали дітям усі речі, зібрані в автосалонах протягом проведення соціальної ініціативи: одяг, канцтовари, іграшки, засоби гігієни.

Особливу подяку хочемо висловити Миколі та Юрію Кретчакам, які передали маленьким мешканцям закладу новенький ситемний блок. Саме завдяки таким небайдужим людям вдалося подарувати діткам два комп'ютери, ксерокс та придбати тюль для усіх кімнат, де мешкають маленькі вихованці інтернату.

 

Усі дітки отримали солодкі подарунки, які придбала для них СК «Арсенал Страхування» та поласували солодощами від ПП «Степанків».

 

До збору речей активно долучилися батьки та діти спортивного клубу «Sportskatate Union», які зібрали для маленьких мешканців інтернату багато потрібних речей.

 

Компанія «НІКО-Захід» висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до  створення незабутнього свята до дня Святогов Турківській школі-інтернаті!

 

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555