15 жовтня 2014

В рамках «Осіннього ярмарку» компанія «НІКО-Захід» подарувала ексклюзивні осінні подарунки від Fiat своїм шанувальникам!

Компанія «НІКО-Захід», офіційний дилер Fiat у Львівській області, 12 жовтня провела розіграш подарунків від Fiat в рамках «Осіннього ярмарку», який триває з 10 по 20 жовтня! 

Компанія «НІКО-Захід» на перестає дивувати своїх клієнтів та шанувальників бренду Fiat цікавими подіями та вигідними пропозиціями! З 10 по 20 жовтня, під час «Осіннього ярмарку» кожен поціновувач якісних автомобілів має унікальну нагоду придбати омріяний автомобіль Fiat з неймовірною вигодою: Freemond до 19 700 гривень знижки, Doblo до 5 600 гривень  знижки, Qubo до 4 200 гривень знижки та Linea до 4 000 гривень знижки, а також, отримати знижку до 75% на оригінальні запчастини, аксесуари та до 25% на послуги офіційної СТО. 

12 жовтня, в рамках “ Осіннього ярмарку ” компанія “НІКО-Захід” провела розіграш чудових осінніх подарунків біля ТВК “Південний” перед торговим центром ВАМ. Щоб стати учасником розіграшу потрібно було заповнити анкету учасника, яка знаходилась біля експозиційного авто Fiat. Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з представленим автомобілем, отримати від менеджера максимальну інформацію та, при бажанні, записатись на тест-драйв. 

 В розіграші взяли участь понад 300 гостей, між якими було розіграно багато осінніх подарунків, а саме: парасольок з логотипом Fiat та гольфів з тризубом. 

Детальнішу інформацію про “ Осінній ярмарок ” Ви зможете отримати, завітавши в салон офіційного дилера Fiat у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Липинського 50-Б або зателефонувавши за номером 29-89-555.

Слідкуйте за новинами Fiat у Львові на офіційному сайті http://www.fiat-niko.lviv.ua і на сторінці Facebook.