26 жовтня 2015

В автосалоні «НІКО-Захід» відбудеться благодійний аукціон «МИСТЕЦТВО ДОПОМОГИ»: запрошуємо небайдужих

Запрошуємо усіх небайдужих львів’ян та гостей міста взяти участь в унікальному феєричному святі та придбати ексклюзивні авторські речі від відомих майстрів Львівщини, підтримавши таким чином мобілізованих бійців, в рамках благодійного проекту «Санація».

Відомі художники міста:  Олена Жеребецька, Іванка Бучковська, Зірка Савка та  Роман Хрущ (співавторство), Олеся Білобран, Роман Пиза, Христя Здирко та Роксолана Йолич, розмалювали різні за розмірами  ящики з-під боєприпасів. Руки майстрів перетворили строгі військові предмети у витвори мистецтва, в унікальні сучасні декоративно-ужиткові речі. Розмалювавши різні за розмірами  ящики з-під боєприпасів, руки майстрів перетворили строгі військові предмети у витвори мистецтва, в унікальні сучасні декоративно-ужиткові речі.

 Також, в рамках благодійного аукціону, Ви матимете унікальну можливість придбати ексклюзивну ляльку-мотанку від лялькарки, мисткині Тетяни Фургали та  кулінарний органайзер від учасниці ярмарку талановитого декоратора Мар’яни Косаревич-Глух.

Ідея мистецького аукціону «Мистецтво допомоги» виникла ще кілька місяців тому, коли в Колегіумі мистецтво в Опішному, в одній з майстерень побачили ящики з-під набоїв розфарбовані дітьми. Волонтери привозили ящики зі Сходу, діти розмальовували, а далі продавали. Всі кошти поверталися знову ж таки до волонтерів, йшли на потреби наших військових.

 Організатор аукціону «Мистецтво допомоги»:

Мар’яна Возниця

 «Осінній автомобільний ярмарок НІКО» відбудеться 31 жовтня о 13.00, за адресою: м. Львів, вул. Липинського, 50-Б

Телефон для довідок: 298-95-49