17 листопада 2016

Не пропусти тиждень шалених знижок – BLACK CAR Friday в компанії «НІКО»!

Компанія «НІКО», з 18 листопада 2016 року розпочинає  тиждень шалених знижок на автомобілі!

З 18  по 25 листопада 2016 року усіх запрошуємо придбати омріяний автомобіль за привабливими цінами.
В автосалоні компанії «НІКО-Захід» представлено великий асортимент потужних та надійних позашляховиків всесвітньовідомих брендів Mitsubishi, Subaru та  Fiat, які вже встигли відмінно зарекомендувати себе на неідеальних українських дорогах.

Цієї зими вони стануть актуальними для кожного автомобіліста.  Бездоріжжя, грунтові дороги, мандрівка в гори чи пересування по місту – в нас Вам запропонують найоптимальніший варіант автомобіля, та ще й з привабливими знижками.

Кожен позашляховик подарує вам спокій, безпеку та незабутні враження від керування, дозволяючи сповна насолоджуватися життям. В основу більшості наших моделей позашляховиків, покладено систему  повного приводу. Максимально використовуючи відмінне зчеплення всіх коліс із дорожнім покриттям та забезпечуючи неймовірний баланс і стійкість, система повного приводу дарує відчуття нерозривного зв’язку з дорогою.


Якщо Ви чекали слушного часу, щоб придбати автомобіль – поспішайте, не упустіть свій шанс! Тиждень ексклюзивних знижок стартував!

Оберіть собі достойного автомобіля  за найкращими цінами!

Деталі в автосалоні «НІКО-Захід» вул..Липинського 50Б та за тел. (032) 29-89-900.