15 грудня 2013

Зимовий тур «What The Fun» для тих, у кому сніг викликає пристрасть та ентузіазм

Зимовий огляд завершиться 9 березня в Соз - д'Улькс пройшовши через кілька найзнаменитіших в Італії та Європі гірськолижних центрів : Мадонна -ді -Кампільо ( 7 - 9 грудня) , Тонале ( 2 - 3 січня) , Понте- ді- Леньо ( 5 - 6 січня) , Лівіньо : ( 11-12 січня) , Абетоне ( 18 - 19 січня) , Бруніко ( 25 -26 січня) , Кортіна ( 15 - 16 лютого) , Санкт- Моріц ( 22 - 23 лютого) , Сестрієре ( 2 - 3 березня) і Соз - д'Улькс (8-9 березня).

Головні герої заходи Panda 4x4 , Panda Trekking і Freemont AWD - три моделі Fiat , які найкраще підкреслюють рівень туру і , одночасно , демонструють філософію надійності бренду.

У центрі подій будуть приголомшливі тест- драйви на трасі під назвою « The Drive WOW » ( Ось це драйв !) , Позашляхові маршрути , на яких автолюбителі зможуть перевірити власні навички управління , долаючи підйоми , спуски і різноманітні перешкоди . Унікальне і захоплююче пригода буде відбуватися в умовах повної безпеки : під час кожного тест- драйву на борту машини буде знаходитися професійний гонщик .

Крім того , всі моменти за кермом особливо запам'ятаються завдяки співпраці з GoPRO , ведучому бренду в області екшн- камер. Зовні і всередині автомобіля будуть встановлені відеокамери, які зніматимуть тест- драйви, а отримані відеофільми будуть показуватися через веб-канали та суспільно-побутові канали комунікації Fiat. Таким чином, учасники зможуть побачити самих себе і поділитися досвідом усередині своїх спільнот .

У ході етапів «WTF - What The Fun» буде також влаштовуватися селище площею 600 м2, де гості зможуть насолодитися відпочинком і повеселитися завдяки численним розважальним заходам, запланованим програмою. Найяскравішим тут буде «WOW Climb Down» (Ось це спуск!), Кульмінація веселощів, коли автолюбителі зможуть потягатися між собою на снігу на санках Panda або Freemont, спеціально створених для даного випадку.

Нарешті , щоб ще більше підкреслити тему безпеки і надійності , потрібно згадати про важливе співробітництво між Fiat і Continental, які нададуть спеціальні зимові шини для машин учасників на весь період заходу.

2013 приніс великий успіх зимового туру Winter Tour: він пройшов у 9 гірськолижних центрах, було проведено 700 тест-драйвів, акцію відвідали більше 150 000 гостей. У 2014 році намічені ще більш неймовірні результати, побудовані на формулі з трьох складових: унікальності тест-драйвів, адреналіну і розваг на всі 100%.


Panda 4x4, Panda Trekking і Freemont AWD: лінійка Fiat, щоб зустріти зиму в повній безпеці

Нова Panda 4x4, удостоєна торік престижного титулу «Кращий SUV 2012 року» британським журналом "Top Gear", є єдиним на ринку «city car integrale» (повнопривідним міським автомобілем) і спадкоємицею видатного автомобільного «бестселера». Починаючи з 1983 року по сьогоднішній день, було продано більше 500 000 машин, що випускалися в 3 поколіннях і різних спеціальних серіях з неодмінним успіхом , також як новітня Panda 4x4 Antartica, запущена у виробництво в цьому році з нагоди 30-річчя моделі.

У новій Panda 4x4 встановлена ​​система передач "torque on demand" (крутний момент на вимогу), яка спрацьовує автоматично в разі необхідності, дозволяючи без напруги долати будь-які ситуації. Крім того, в базовій комплектації Panda 4x4 оснащена системою курсової стійкості ( ESC , Electronic Stability Control ) з функцією електронноблокіруемого диференціала (ELD, Electronic Locking Differential). Ця система забезпечує додаткову допомогу при водінні і рушанні з місця на ділянках з недостатнім зчепленням коліс з дорогою.

Panda 4x4 володіє також усіма динамічними характеристиками і комфортом, необхідними для того, щоб долати із зручністю довгі і складні маршрути. Це стало можливим, насамперед, завдяки схемі оновлених підвісок - підвіска типу Макферсон з незалежними колесами спереду, і колеса, взаємозв'язані за допомогою торсіонної балки ззаду - і використанню спеціальних зимових шин Winter 175 / 65 R15 84T M + S. Це єдиний «city car», в базову комплектацію якого входять спеціальні шини Snow Flake. Вони розроблені не тільки для їзди по льоду і снігу, але також і по автодорогах і грунтових дорогах, покращуючи на 20% тягову потужність в умовах поганого зчеплення коліс з дорогою.

Гірськолижні центри, через які пройде зимовий тур «WTF - What The Fun», побачать також модель Freemont 4x4, оснащену чудовим 170 -сильним 2.0 Multijet II AWD у поєднанні з автоматичною 6 -ступінчастою коробкою передач. Автомобіль має постійний привід на всі колеса AWD (All- Wheel -Drive) типу «on demand» з електронним блоком управління, який за допомогою датчиків визначає зчеплення кожного з чотирьох коліс з дорогою і рівномірно розподіляє тягу між передньою і задньою віссю. Система спрацьовує на складних дорожніх покриттях (бруд , сніг , лід ...), щоб забезпечити максимальну тягу і прохідність на будь-яких ділянках проходження, а у випадках асфальтного покриття - забезпечити додаткову тягу і підвищити безпеку при проходженні поворотів. Зокрема, електронна система модулює передачу крутного моменту через електронноуправляемий муфту (ECC , Electronically Controlled Coupling ) і включається тільки при необхідності, що дозволяє економити витрати палива.

Учасники третього туру «WTF - What The Fun» також зможуть випробувати Fiat Panda Trekking, прекрасний «перехід» між версіями 4x2 і 4x4, який постане як позашляховик з розумним переднім приводом, завдяки технології «Traction+». Це інноваційна система контролю тяги, що збільшує прохідність автомобіля по грунтах з поганим зчепленням коліс і забезпечує чудову віддачу при рушанні, чому також сприяють спеціально розроблені шини Winter 175/65 R15 84T M + S, які пропонуються в базовій комплектації Panda Trekking.

Система «Traction+» разом з доступними двигунами 0.9 TwinAir Turbo 85 ЛЗ і 1.3 Multijet II 75 ЛЗ відмінно вписується в концепцію Panda: машина, на якій можна зробити все, що вам подобається. Таким чином, новий автомобіль - це ідеальний відповідь для тих, хто зазвичай користується машиною в місті, але, маючи справи за містом, бажає бути в повній безпеці на дорогах з поганим зчепленням коліс. При цьому все це не впливає на місткість і універсальність автомобіля SUV, компактного зовні і що дивує великим внутрішнім об'ємом.