16 листопада 2015

Світовий дебют пікапа Fullback від Fiat Professional на міжнародному автосалоні в Дубаї 2015

Спираючись на більш ніж сторічну історію на ринку та відмінну репутацію в світовому виробництві малотонажних комерційних транспортних засобів (LCV), бренд Fiat Professional робить ще один крок вперед, запускаючи Fullback, який завершує поточну широку лінійку автомобілів, адаптованих до потреб професійних клієнтів.
 
З новим автомобілем
Fullback, бренд Fiat Professional рішуче вступає до сегменту пікапів середньої вантажопідйомності в регіоні EMEA, де в 2014 році було продано  675 тис. машин (23% від загального обсягу продажів у сегменті LCV). Ця частка ще більша на Близькому Сході - 58% і в Африці - 52%.
 
Новий Fullback, безумовно, посяде одне з провідних місць у своєму сегменті, завдяки виграшним характеристикам - міцній конструкції і надійності. Цей неперевершений «герой-трудівник» є результатом розуміння та досконалого втілення реальних потреб професійних клієнтів, і, водночас - абсолютно комфортний для повсякденного життя та відпочинку завдяки своїй вийнятковій універсальності. Відповідаючи найсерйознішим конкурентним вимогам щодо комплектації, розмірів і двигунів, новий пікап від Fiat Professional включає в себе повну гаму варіантів, які будуть адаптовані до конкретних потреб кожного з окремих ринків регіону EMEA.

Лінійка Fullback включає в себе чотири конфігурації (Single Cab (одинарна кабіна), Extended Cab (розширена кабіна), Double Cab (подвійна кабіна) і Chassis (шасі)) і три види комплектацій. 
 
Всі конфігурації Fullback мають максимальну висоту 1780 мм і ширину до 1815 мм з колісною базою 3000 мм. Довжина варіюється залежно від конфігурації - 5155 мм (Single Cab), 5275 мм (Extended Cab), 5285 мм (Double Cab). Крім того, змінюється довжина вантажного відсіку - 2 265 мм (Single Cab), 1 850 мм (Extended Cab) і 1 520 мм (Double Cab). Вантажопідйомність, відповідно до конфігурації, може бути до 1100 кг.  
 
На Близькому Сході і в Африці пікап Fullback буде доступний з двома варіантами двигунів - 2,5-літровий дизельний з потужністю 81 кВт (110 к.с.) і 131 кВт (178 к.с.) і 2,4-літровий бензиновий двигун, який забезпечує 97
кВт (132 к.с.) і має п'ятиступінчасту механічну коробку передач. Даний двигун відповідає вимогам найсильнішої конкуренції і може бути обладнаний відповідно до вимог кожного ринку: з механічною або автоматичною п'ятиступінчатою коробкою передач.

 
На європейському ринку Fullback буде доступний з 2,4-літровим турбодизельним алюмінієвим двигуном з двома видами потужності - 113 кВт (150 к.с.) або 133 кВт (180 к.с.) - у поєднанні з новою шестиступінчастою механічною коробкою передач або п'ятиступінчастою автоматичною коробкою передач зі спортивним режимом.

Пікап Fullback буде доступний на всій території EMEA із заднім або повним приводом.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555