1 серпня 2016

Станція технічного обслуговування НІКО-Захід увійшла в трійку найкращих СТО групи компаній НІКО в Україні!

За результатами роботи в першому півріччі 2016 року в дилерській мережі «НІКО» найкращим дилером в категорії СЕРВІС визнано НІКО-Захід!

Компанія «НІКО-Захід» працює на ринку Львівщини з травня 2003 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів та автокосметики.  За час роботи компанією продано понад 6 000 авто.

Компанія «НІКО-Захід» є офіційним дилером Fiat у Львові та області, тому у нас Ви зможете придбати будь-який автомобіль з модельної лінійки Fiat. Наш дилерський центр пропонує різноманітні варіанти придбання автомобіля: оформлення прямої покупки, кредитні та лізингові продукти згідно потреб клієнта, систему корпоративного продажу. Також, діє програма trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою). Усі необхідні документи для придбання автомобіля та страхування клієнти можуть оформити безпосередньо у салоні.

Станція технічного обслуговування компанії «НІКО-Захід» оснащена найновішим обладнанням, що дозволяє надавати послуги будь-якої складності з ремонту автомобілів Fia. Одночасно на станції можуть обслуговуватись 35 автомобілів, 19 з яких на підйомниках. Така висока пропускна здатність сервісного центру дає можливість оперативно обслуговувати авто наших клієнтів.

Наразі понад 10 000 клієнтів користується послугами сервісного центру  «НІКО-Захід».

Ми надзвичайно щасливі, дякуємо нашим клієнтам за довіру!

Слідкуйте за новинами на сайт: http://www.fiat-niko.lviv.ua