8 вересня 2022

САЛОН ПЕРШОГО КРОС-КУПЕ FIAT ПОКАЗАЛИ НА ВІДЕО

Прем'єра першого серійного крос-купе Fiat Fastback відбудеться вже цього місяця. А поки компанія підігріває інтерес до новинки свіжим відео - у ролику продемонстрували салон моделі.

Інтер'єр практично повністю скопійований з кросовера Fiat Pulse, проте Fastback, який позиціонується як модель вищого класу, отримав більше глянсових чорних і хромованих деталей. Крім того, у крос-купе білі крісла з обробкою з еко шкіри, електричне стоянкове гальмо, а також цифрова панель приладів.

Перший купеподібний кросовер Fiat, призначений для країн Латинської Америки, виступає в одному класі з компактним Volkswagen Nivus. Вже відомо, що в Бразилії Fastback запропонують з базовою «турботрійкою» об'ємом 1,0 літра, яка розвиває 125 або 130 к.с. і працює в тандемі з варіатором, а також з потужнішим двигуном 1.3 літра на 185  к.с. у парі з автоматичною коробкою передач. Повного приводу модель не матиме.

Екстер'єр моделі повністю розсекретили на офіційних фотографіях ще на початку серпня. Кросовер отримав вузькі витягнуті ліхтарі зі світлодіодними L-подібними секціями. Решітка радіатора та дизайн бамперів відсилає до «зарядженого» Pulse Abarth, а задні ліхтарі, що звужуються, надають кросоверу подібність з BMW X4.

Виробництво Fastback організують на заводі Stellantis у Бразилії, а локальна прем'єра очікується у вересні. В інших країнах Латинської Америки крос-купе з'явиться тільки у 2023 році.