22 квітня 2020

Представлений новий пікап Fiat Strada: чотирьохдверна кабіна та новий мотор

Концерн FCA підготував заміну компактному пікапу Fiat Strada, який вийшов на ринок ще в 1998 році.
Fiat Strada другого покоління являє собою зменшену копію повно розмірного пікапу Fiat Toro, що досягає в довжину майже п'яти метрів. Габаритна довжина Strada - 4480 мм, ширина - 1732 мм, висота - 1608 мм. Колісна база - 2737 мм. Дорожній просвіт - 208 мм.

У новинки високо посаджені передні фари, «гостра» радіаторна решітка з плоскими секціями зверху та знизу, квадратні крила та короткий вантажний майданчик. На відміну від попередника, який навіть з дворядною кабіною мав тільки двоє дверей, новий Fiat Strada отримав повноцінну чотирьох дверну кабіну. У такій версії пікап оснащений вантажною площадкою розміром 1173 на 1059 мм і може перевозити до 650 кг вантажу. Вантажопідйомність базового Fiat Strada з однорядною кабіною становить 720 кг.

У моторній гамі два агрегати. Базовим залишився старий 1.4-літровий "атмосферник" сімейства Fire, який видає 88 к.с. За доплату запропонований восьми клапанний 1.3-літровий мотор серії Firefly, який видає 109 к.с. і 139 Нм. Обидва агрегати пов'язані з 5-ступінчастою механічною коробкою передач. Привід тільки передній з E-Locker (електронна імітація блокування диференціала) в стандартній комплектації.

Салон укомплектований 7.0-дюймовою мультимедійною системою. З додаткових зручностей - підставка для смартфона водія.
У Бразилії продаж пікапу Fiat Strada другого покоління мали стартувати на початку квітня, але через пандемію завод по зборці пікапу - зупинений. Почати поставки планують в другому півріччі. Після запуску в Бразилії новий Strada може приїхати в Мексику в якості останньої версії пікапа Ram 700.