5 листопада 2019

ПІДГОТУЙ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ДО ЗИМИ ВЧАСНО!

Компанія “Ніко-Захід”, офіційний дилер Fiat у Львові та області, запрошує усіх власників автомобілів Fiat відвідати офіційну станцію технічного обслуговування та підготувативати свій автомобіль до зими.

Поки стоять відносно теплі дні, здається, що до зими ще так далеко. Проте всьому свій час і вже незабаром на нас чекають капризи природи. А як відомо, волога, дощ, сніг, мороз, ожеледь — не найкращі союзники автомобіля. Вони можуть стати причиною виходу з ладу будь-якої системи чи механізму в найнесподіваніший момент. Щоб почуватися безпечно, потрібно заздалегідь підготувати свій автомобіль до зими — здійснити техобслуговування та заміну шин.  

Отже, одним із обов’язкових елементів при підготовці авто до зими є зміна гуми з літньої на зимову. Не секрет, що добрі зимові шини — запорука безпечної їзди.
Більше того, якщо ви не «перевзуєтесь» вчасно в зимову гуму, автомобіль буде поводитись на дорозі, вкритою снігом та льодом, непередбачувано. Адже зима — це й постійні замети, і пробуксовка на складних ділянках, і збільшення гальмівного шляху в кілька разів та багато інших неприємностей.

Відтак підготовка автомобіля до зими є невід’ємною і обов’язковою частиною його безаварійної експлуатації.

Для отримання додаткової інформації та запису на сервіс звертайтесь на СТО «НІКО-Захід» - м.Львів вул.Липинського 50-Б та за тел. +38 (032) 29-89-552.