11 січня 2022

НОВИЙ 500 ОТРИМУЄ СВОЮ 19-У НАГОРОДУ В ЄВРОПІ: «НАЙКРАЩИЙ АВТОМОБІЛЬ 2021 РОКУ»

Новий 500 отримав свою 19-ту нагороду в Бельгії як «Кращий автомобіль 2021 року» у категорії малих електромобілів, за нього проголосували читачі Le Moniteur Automobile, одного з найважливіших автомобільних медіахолдингів в Бельгії.

Вперше вручена журналом, ця нагорода відображає уподобання його читачів, які рішуче проголосували за культову модель Fiat. Читачі Le Moniteur Automobile високо оцінили культовий дизайн моделі, а також широкий асортимент пропонованих типів кузова (хетчбек, кабріо та 3+1), підтвердивши, що Новий 500 є справжнім об’єктом бажання.

Ця нагорода додається до численних трофеїв, отриманих Новим 500; до них вже входять «Зелений автомобіль» на церемонії вручення нагороди French Automobile Awards 2020 та нагорода Driving Electric «Автомобіль року та найкращий малий електромобіль». Крім цих престижних міжнародних нагород, він також отримав нагороду «Найкращий дизайн 2020» від німецького журналу Auto Motor und Sport та «Найкраща концепція дизайну» на престижному міжнародному конкурсі Red Dot Design Awards.

Новий 500 з гордістю виробляється в Італії на абсолютно новому заводі Mirafiori в Турині, центрі передового досвіду з виробництва електромобілів, куди 500-й повернувся через 50 років. Завод Mirafiori є частиною екосистеми FIAT, в центрі якої знаходиться новий 500. Екосистема складається з V2G «Vehicle-to-Grid» – найбільшого електрифікованого вузла в Європі – завдяки цьому електромобілі BEV можуть зберігати електроенергію, яку потім можна повертати в міську мережу в разі більшого попиту з боку користувачів. Stellantis&You Torino, місце, створене, щоб «потрясти» ринок – нове обличчя мобільності.

А щоб завершити екосистему FIAT, кілька тижнів тому відбулося урочисте відкриття нових Casa 500 і La Pista 500.

Casa 500 – це не просто традиційний музей, а подорож у майбутнє FIAT, починаючи з його коріння: Dolce Vita, автентичний італійський дух. Pista 500 є найбільшим садом на даху в Європі і має глибоку символічну цінність, оскільки він став зеленими легенями для міста та людей.

Новий 500, запущений у березні 2020 року, вже зібрав 19 міжнародних нагород із 6 країн.

Новий 500 є першим найбільш продаваним автомобілем з 24% частки ринку в сегменті міських автомобілів в Європі, лідером на ринку міських електромобілів (EV) в 13 країнах і найбільш продаваним на всьому ринку електромобілів в Італії. Крім того, після запуску в Європі, Ізраїлі та Бразилії, новий 500 на шляху до того, щоб стати першим глобальним, повністю електричним міським автомобілем.