9 серпня 2016

Новий Fiat Fiorino Combi вже в автосалоні «НІКО-Захід»!

Fiorino Combi здатний з комфортом доставити своїх пасажирів до пунктів призначення, які не досяжні для інших фургонів, але разом з тим в ньому багато вільного місця для просторого багажного відсіку, призначеного для транспортування різних вантажів.

Приємний і легкий в управлінні, швидкий і маневрений в щільному транспортному потоці, він має таку місткість і міцність, які дозволяють охарактеризувати Fiorino Combi, як надійний і універсальний автомобіль.

 В моделі передбачено ряд варіантів зовнішньої і внутрішньої оздоблення Fiorino Combi: дев'ять кольорів кузова і три різновиди матеріалу оббивки інтер'єру.

 Міцний, ґрунтовний і раціональний, екстер'єр авто відрізняється високим рівнем конструкторського виконання - розробці форми його бічних і задньої частин приділено особливу увагу. Потужна, міцна передня частина  автомобіля підсилює загальне враження від оригінального, приємного в управлінні автомобіля, який гармонійно поєднує в собі солідність конструкції і красивий, динамічний дизайн.

 Зсувні бічні двері в Fiorino Combi мають вікна, що відкриваються, а також практичними та зручними ручками. Широкі задні двері, невисокий поріг багажного відсіку значно полегшують виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Завершальний штрих в оформлення екстер'єру Fiorino Combi вносять елегантні блоки ліхтарів попереду і ззаду. Як опція, передбачаються протитуманні фари, вбудовані в спеціальні ніші зліва і праворуч від переднього повітрозабірника.

 Що ж стосується інтер'єру Fiorino Combi, він абсолютно унікальний, тому що ідеально поєднує в собі стиль і комфорт. Різні конфігурації сидінь поряд з раціональністю і правильними формами інтер'єру створюють функціонально гнучкий «вільний простір» який можна адаптувати до будь-яких транспортних потреб. Робоче місце водія також комфортабельне і практичне. Приладова панель - симетрична, модульна, містить повний комплект приладів. Індикатори всіх систем управління розташовані на ній та  знаходяться в зоні легкої досяжності.

 Fiorino Combi призначений для експлуатації у великих і малих містах. Легкість в управлінні, при паркуванні, навантаженні та розвантаженні - є вагомим перевагами Fiorino Combi

 За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555