28 грудня 2017

Новий бюджетний седан Fiat Cronos представлений офіційно.

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: Фіат представив новий компактний седан, який прийшов на зміну моделі Linea. Новинка, призначена для бюджетного ринку, отримала назву Fiat Cronos.


Компанія Фіат представила новий компактний седан, який прийшов на зміну моделі Linea. Новинка, призначена для бюджетного ринку, отримала назву Fiat Cronos.

В основі чотирьохдверного купе лежить платформа хетчбека Argo, який дебютував цієї весни. Від нього ж Fiat Cronos успадкував і дизайн, але тепер має низку власних  унікальних елементів - інші  ґрати радіатора, інші бампери і змінені  задні ліхтарі.

Розробляли Fiat Cronos для Латинської Америки. У цьому регіоні авто такого класу надзвичайно популярні: за оцінками італійського виробника, цей клас авто налічує близько 300 тисяч автомобілів в Бразилії і ще 100 тисяч в сусідній Аргентині.

У гамму двигунів  Fiat Cronos увійшли 1,3- і 1,8-літрові двигуни, що видають 99 і 130 к.с. відповідно. Трансмісії - МКП, АКП або робот. Купити новий Fiat в Південній Америці можна буде починаючи з першого кварталу 2018 року.