23 січня 2019

НОВІ TIPO MIRROR І STREET ПОПОВНИЛИ ЛІНІЙКУ FIAT TIPO.

Fiat Tipo Mirror і Fiat Tipo Street – це дві нові версії, які розширили сімейство Tipo, пропонуючи автомобілістам нові можливості підключення, доступність і привабливість.
Перша призначена для клієнтів, зацікавлених в можливостях підключення, для яких важливі останні тенденції в інформаційно-розважальній сфері. Друга націлена на сьогоднішніх молодих людей і завтрашніх дорослих, яким потрібен чарівний стиль і типовий комфорт сім’ї Tipo – відмінне оснащення за помірною ціною. Збереглися всі якості бренду щодо місткості, функціональності і гнучкості, які зробили модель успішною. Не випадково лінійка Tipo є лідером в своєму сегменті в Італії і входить в першу десятку в семи європейських країнах. Близько 70% всіх автомобілів Fiat Tipo продаються за межами Італії. Маючи успіх з самої своєї появи сім’я Tipo отримала премію «Самий продаваний автомобіль 2016» від журі конкурсу «Autobest», що складається з 26 журналістів з провідних європейських автомобільних журналів. Це глобальна модель, яка втілює перевірені часом концепції, характерні для Fiat – функціональність, простота і індивідуальність. Це глобальний дизайн, який є дітищем міжнародної команди експертів з областей дизайну, техніки, виробництва і маркетингу з Італії, Туреччини, Кореї, Іспанії, Росії та Австрії і глобальний за своєю природою. Це було підтверджено в минулому році стандартним автомобілем Tipo, який пройшов навколо світу за 133 дня. Він проїхав 41 000 км протягом 400 годин на дорозі, без необхідності додаткового обслуговування, пройшовши через 22 країни і 122 міста і завжди викликаючи цікавість і оцінку публіки.
Оснащеність і ціни варіюються від країни до країни, а нижче описуються дані, загальні для всіх ринків. Більш детальну інформацію та ціни можна знайти на місцевих сайтах.
Fiat Tipo Mirror – технологія та елегантність
Fiat Tipo Mirror являє собою найкраще поєднання технології та стилю лінійки Tipo завдяки спеціальному обладнанню та ексклюзивним колірним поєднанням. Стандартна сумісність з системою з сенсорним екраном UconnectTM 7″ HD LIVE з інтеграцією з Apple CarPlay і сумісністю з AutoTM від Android. В комплекті з цими розширеними можливостями автомобіль стає розширенням смартфона водія, що дозволяє безпечно отримувати доступ до основних програм на вашому пристрої, прямо з місця водія, не забираючи руки з керма. Tipo Mirror також є стилем. Ексклюзивна нова синя ліврея Venezia Blue, доступна за вимогою, з’явилася вперше і прекрасно поєднує безліч привабливих хромованих деталей, таких як дверні ручки, бічні молдинги, низький профіль решітки, протитуманні фари і обтічники дзеркал.
Довершує ансамбль спеціальний значок «Mirror» на стійці і 16-дюймових легкосплавних дисках с алмазною обробкою.
Android Auto, Google Play та Google Maps є товарними знаками компанії Google LLC.
Apple CarPlay – зареєстрована торгова марка компанії Apple Inc.
Mopar® Connect: віддалене підключення, вищий рівень захисту
В лінійці Mirror доступний за запитом Mopar® Connect – інноваційний набір підключених сервісів, призначених для забезпечення безпеки і дистанційного керування автомобілем. Він об’єднує служби Uconnect LIVE і додає нові функції, такі як допомога в дорозі, порятунок в разі аварії і місце знаходження автомобіля в разі крадіжки. Крім того, можливе дистанційне керування деякими функціями автомобіля, такими як перевищення заданого порогу швидкості або вихід з раніше визначеної області на карті і активація блокування і розблокування дверей. Нарешті, Mopar® Connect дозволяє легко знайти припаркований автомобіль і відобразити інформацію на вашому смартфоні, від рівня палива до заряду акумулятора.
В рамках проекту, розробленого за допомогою Targa Telematics, для бізнесу, професіоналів або компаній для управління парком компанії для корпоративних клієнтів також доступна версія Mopar® Connect. На додаток до основних послуг ця версія пропонує повний пакет для ефективного відстеження та управління парками автомобілів.
Fiat Tipo Street – доступний стиль
Fiat Tipo Street орієнтований на молодих клієнтів, які хочуть, щоб їх автомобіль був динамічним, стильним і доступним. Нова версія Street, сильна за своєю індивідуальністю, має нові 16-дюймові глянцеві чорні легкосплавні диски, тоноване скло і контрастні темні вставки на кришках дзеркал, решітці і зовнішніх і внутрішніх дверних ручках. Сміливі світлодіодні денні ходові вогні і спеціальний значок підкреслюють характер Street цього спеціального випуску. Пакет в цілому підсилює врівноваженість італійського дизайну, гарантуючи індивідуальність і стиль, і не зменшуючи функціональність. У всіх відношеннях Tipo зручний і практичний, а версія Street додає динаміку до цих добре відомих функцій. Іншими словами, до захоплюючого стилю, місткості та комфорту компактного седана вищого сегменту додається доступність завдяки невисокій ціні.
Широкий вибір
Нові випуски Mirror and Street доступні в конфігураціях 4 двері, 5 дверей і універсал з повною лінійкою двигунів, що відповідають строгим правилам WLTP. До складу входять 95-сильний 1,4-літровий і 120-сильний 1,4-літровий бензиновий двигун T-Jet і дизельні двигуни: 95-сильний 1.3 MultiJet і 120-сильний 1.6 MultiJet, також і з автоматичною коробкою передач DCT.