17 грудня 2014

«НІКО-Захід» пропонує Fiat Linea - переваги без переплати!

Потрібен комфортабельний, безпечний, економічний автомобіль за доступною ціною? Компанія «НІКО-Захід» пропонує вам найкраще рішення: Fiat Linea, популярний автомобіль «для всієї родини».

Перша Linea зійшла з конвеєра в 2007 році, а в 2013 році автомобіль пережив фейсліфтинг, в результаті якого отримав стильний екстер'єр, а також більш сучасний салон. Велику увагу було також приділено підвищенню комфортабельності автомобіля та поліпшенню його базового оснащення.

Враховуючи конкурентні переваги Fiat Linea: економічні двигуни, невибагливість в експлуатації, кузов двосторонньої оцинковки, місткий багажник об’ємом 500 літрів і, що важливо, найдоступнішу ціну в своєму класі - можна зробити однозначний висновок: седан Fiat Linea - ідеальний варіант на роль улюбленця всієї родини.

Уже в базовій комплектації Fiat Linea має такі важливі опції, як кондиціонер і повний електропакет, гальмівні системи ABS і EBD, дві подушки безпеки, центральний замок з дистанційним управлінням, дзеркала заднього виду з електроприводом і обігрівом.

Ознайомитися з автомобілем, отримати детальну консультацію, протестувати та придбати Fiat Linea ви можете в автосалоні «НІКО-Захід». У нас ви можете отримати всю необхідну інформацію про існуючі кредитні та лізингові програми!

Fiat Linea - автомобіль, гідний вашої уваги!

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до офіційного дилера Fiat у Львівській області – компанії «Ніко-Захід», телефон 29-89-555