17 грудня 2014

«НІКО-Захід» повідомляє про можливість доторкнутися до дива!

Компанія «НІКО-Захід», офіційний дилер автомобілів Fiat у Львівській області повідомляє: задовго до старту продажів Fiat 500Х, запланованого на лютий 2015 року, жителі 74 міст Європи отримають можливість ближче познайомитися з новинкою завдяки унікальному шоу «The Power of X» від всесвітньо відомого ілюзіоніста Dynamo.

Відомий британський ілюзіоніст Dynamo завоював світову популярність завдяки своєму телевізійному шоу "Magician Impossible", яке подивилися 250 мільйонів глядачів у 180 країнах світу. Під час шоу Dynamo ходив по воді річки Темза перед будівлею Вестмінстерського палацу в Лондоні, показував чудеса левітації над найвищою будівлею в Європі і передбачав результати Чемпіонату світу з футболу.

Новий кросовер Fiat і Dynamo створили спільне європейське шоу "The Power of X". За допомогою спеціального обладнання глядачі відправляться в незвичайну віртуальну пригоду, під час якої побачать виступ ілюзіоніста та ближче познайомляться з Fiat 500Х.

Вистава створена за участю двічі оскароносної творчої студії Framestore, що спеціалізується на створенні спецефектів. Спільне дітище Fiat, Dynamo і Framestore - перший віртуальне шоу подібного рівня, що не має аналогів у світі. Під назвою «Fiat 500Х - ілюзія, що стала реальністю»!

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном: 29-89-555