3 квітня 2014

НІКО-Захід – новий офіційний дилер Fiat у Львові!

З квітня 2014 року компанія «НІКО-Захід» пропонує усім львів’янам та гостям міста завітати в новий автосалон Fiat, розташований за адресою: вул. Липинського, 50-Б, де ви зможете ознайомитися з широкою модельною лінійкою автомобілів Fiat. 

Автомобілі Fiat славляться своїм свіжим і яскравим стилем, справжнім італійським дизайном, а також, якістю та високими технологіями.

Цей бренд відомий не тільки легковиками, а й комерційними автомобілями Fiat PROFESSIONAL, які вже давно зарекомендували себе на європейському автомобільному ринку, як надійні та невибагливі помічники для малого та середнього бізнесу.

FIAT (Fabrica Italiana Automobili Torino) - найбільша італійська автомобільна корпорація, яка спеціалізується на випуску легкових та спортивних автомобілів, вантажівок, різної промислової і сільськогосподарської техніки. Штаб-квартира знаходиться в Туріні.

Сучасний FIAT може похвалитися найпрестижнішим в автомобільному світі титулом - "Автомобіль року", якого він був удостоєний вісім разів.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до нового офіційного представника Fiat у Львові – компанії «НІКО-Захід». Телефон 29-89-545