22 лютого 2017

Нестримний Fiat Tipo здійснив світове турне за 133 дні!

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: серійний Fiat Tipo здійснив незвичайний подвиг, він пройшов 41 000 кілометрів (довжина кола Землі) за 133 дні, через 22 країни і 122 міста. За кермом був журналіст Окан Алтан.

Після старту 13 серпня прямо з заводу Tofaş в Бурсі, одному з найбільш інноваційних промислових об’єктів в світі, про що свідчить золота медаль World Class Manufacturing, для Fiat Tipo не знадобилася якась додаткова технічна допомога, щоб здійснити довгу подорож по всьому світу.

Перші етапи світового турне були європейськими: після Туреччини Fiat Tipo в 4-дверній версії і червоній лівреї пройшов через Болгарію, Грецію, Румунію і Україну, а потім зайшов до Росії. Тут, він пройшов по трасі, яка проходить поруч з найвідомішою залізницею в світі, Транссибірською магістраллю, рухаючись 11 годин в день протягом 8 днів, не відчуваючи втоми. Потім подорож продовжилась в Японії, де автомобіль зустрічали з великим ентузіазмом, до того моменту, коли в Йокогамі він сів на пароплав, щоб дістатися до Мексики.

У гідній поваги пригоді не може не бути несподіванок: і справді, через бюрократичну помилку Алтану довелося чекати 11 днів, щоб в’їхати в центральноамериканську країну. Потім було 40 днів плавання, за час якого подолали 6000 км Атлантичного океану, що відокремлюють Мексику від Великобританії. Після висадки на англійському березі Fiat Tipo пройшов через 14 різних європейських країн, він був в тому числі в Нідерландах, Німеччині, Франції, Швейцарії, Австрії та Італії.

Світовий тур Fiat Tipo завершився поверненням додому оригінального дослідника, який міг гідно оцінити, за більш ніж 400 годин водіння, надійність і комфорт автомобіля на різних дорогах, навіть самих непрохідних, і в несприятливих кліматичних і погодних умовах. Це заслуга не спеціальної підготовки машини, а результат високих стандартів «проекту Tipo», в якому протягом більше трьох років працювала команда з більш ніж 2000 інженерів і фахівців, та майже 9 мільйонів кілометрів випробувань в самих екстремальних умовах і місцях планети.

Ось так народилася надійна і якісна модель, а також конкретне вираження формули, заснованої на індивідуальності, простоті, функціональних можливостях в поєднанні з неймовірною ціною: ось ті характеристики, які затвердили успіх сім’ї Tipo. Машина в даний час доступна у версії 4 двері, 5 дверей і універсал з двигунами на бензині, дизельному паливі і ЗНГ, з механічною і автоматичною коробкою передач. Видатна і комплексна комерційна пропозиція, в центрі якої «співвідношення ціни і якості», є ключовим елементом в стратегії функціональної сім’ї Fiat, щовисловлюється в гаслі «потрібно трохи, щоб мати багато».

За детальнішою інформацією щодо автомобілів Fiat звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555