22 січня 2016

Народжений бути седаном!

Не так давно Fiat Tipо був презентований міжнародній пресі і вже скоро він почне продаватися у більш ніж сорока країнах світу. Автомобіль вдався дуже функціональним і практичним, з відмінним дизайном інтер'єру та екстер'єру.

  Fiat Tipo має досить об'ємний багажник ємністю 520 літрів і компактні габаритні розміри, а колісна база 2,64 метри дозволила йому мати великий внутрішній простір.

  Автомобіль обладнаний широкою гамою двигунів, як бензинових, потужністю від 95 до 110 к.с., так і дизельних, потужністю від 95 до 120 к.с., п'яти- або шестиступеневою механічною або шестиступеневою автоматичною коробкою передач.

  Відмінними рисами новинки є невибаглива підвіска, що забезпечує в той же час відмінну керованість та комфорт. Автомобіль добре оснащений в базовій комплектації, також може бути укомплектований системою Uconnect ТМ з 5-дюймовим кольоровим сенсорним екраном, системою гучного зв'язку Bluetooth, AUX і USB портами з підтримкою IPod і управлінням на кермі, а також камерою заднього виду та інноваційною навігаційною системою TomTom 3D.

 Назва моделі автомобіля - Tipo - відома і використовувалася італійцями кілька разів за більш ніж вікову історію концерну. Одна з моделей Tipo, випущена  майже двохмільйонним тиражем у період з 1988 по 1995 роки, була визнана «Автомобілем 1989 року».