15 липня 2020

На шасі Fiat Ducato побудували люксовий офіс на колесах

Пандемія COVID-19 багатьох змусила змінити звичний спосіб життя. Британська фірма GlamperRV пропонує вести справи з пересувного офісу. Фірма заснована в 2015 році Люсі і Рафаелем Кайлі (Lucy Caillé, Raphael Caillé) і займається випуском автомобілів-дач (вони ж motorhomes, вони ж recreational vehicles, вони ж caravans). Назва фірми походить від нового терміна glamping, тобто glamour + camping, що можна перевести як «шикарний кемпінг».

Основою для пересувного офісу GlamperRV Business Line послужив будинок на колесах GlamperRV DBL. Він побудований на шасі Fiat Ducato з 2,3-літровим дизелем Multijet Euro6d-TEMP потужністю на вибір 140 або 160 к.с., з 9-ступінчастою автоматичною трансмісією. До слова, більше 55 виробників будинків на колесах використовують шасі Fiat Ducato.

«Офісного» в GlamperRV Business Line не так багато, але все у топовому виконанні: комп'ютер, принтер, великий стіл, навколо якого можуть розміститися до п'яти чоловік. Передбачені точки USB-зарядки, мобільний Wi-Fi, кавоварка Nespresso і кілька штепсельних розеток 220 В без необхідності підключення до зовнішньої електромережі. За повну комплектацію доведеться заплатити 83 750 євро.