14 травня 2020

МАЙСТЕРНІ FCA HERITAGE ВІДКРИЛИСЯ ЗНОВУ

З сьогоднішнього дня знову відкрилися майстерні Officine Classiche FCA Heritage, розташовані в промисловій зоні Мірафіорі в Турині: вони відновили діяльність з сертифікації і реставраційних робіт, які були припинені через COVID-19. Зрозуміло в майстернях Officine Classiche буде застосовуватися протокол з безпеки і охорони праці, розроблений Групою FCA за допомогою вірусолога Роберто Буріоні, який вже діє у всіх італійських відділеннях групи FCA – від заводів до дилерських центрів – і який повністю відповідає угоді, підписаній 9 квітня між FCA і Національними профспілками.

Відкриті в 2015 році поряд з головним офісом Abarth & C. на вулиці Віа Плава в Турині, як раз в колишній Майстерні 83 в Мірафіорі, Officine Classiche організують ремонт, реставрацію та сертифікацію історичних автомобілів FCA, як тих, що належать приватним колекціонерам, так і тих, що відносяться до дорогоцінної колекції FCA Heritage, підрозділу Групи, що займається захистом і просуванням історичної спадщини італійських брендів FCA. Акуратність і точність робіт гарантується використанням виробничих даних і оригінальних технічних креслень кожної моделі, що зберігаються в архівах компанії, а також величезним досвідом команди фахівців FCA Heritage.

У майстернях Officine Classiche власники історичних автомобілів Alfa Romeo, Fiat, Lancia і Abarth отримають в своє розпорядження унікальні знання і стандарти якості. Фактично, той же колектив, який обслуговує колекцію FCA, доступний і для приватних клієнтів з послугами, починаючи від простого обслуговування – включаючи «гоночні» моделі, які вимагають спеціальних перевірок перед виходом на дорогу – до повного відновлення, від діагностики до реставрації інтер’єру, від ремонту окремих механічних і естетичних компонентів до остаточного тестування. Кожна модель, прийнята під відповідальність, підлягає строго встановленим, але в той же час гнучким процесам, адаптуючись до будь-якого типу вимог. Для кожної реставрації створюється досьє, в якому збирається технічна і фотографічна документація про виконані роботи.

Крім реставраційних і ремонтних робіт в майстернях Officine Classiche будуть відновлені заходи, пов’язані з «Сертифікацією автентичності». Після ретельного аналізу деталей даного історичного автомобіля і перевірки його виробничих даних і технічних характеристик в архівах компанії, FCA Heritage підтверджує справжність класичного автомобіля, визначаючи його цінність. Для отримання сертифіката кожен автомобіль проходить суворий процес контролю і оцінки, що проводиться групою експертів FCA Heritage, яка перевіряє справжність автомобіля і його компонентів, а також функціонування основних механічних частин. Сертифікація автентичності доступна для класичних автомобілів марок Alfa Romeo, Fiat, Lancia і Abarth і – якщо клієнт згоден – аналіз історичного автомобіля може бути також виконаний на дому, в цілковитій безпеці.