14 жовтня 2014

Маленькі гості «НІКО-Захід» дарують краплинку радості військовим!

Компанія «НІКО-Захід», офіційний дилер Fiat у Львівській області, провела надзвичайно цікаві майстер класи для діток, де вони мали можливість створити авторську річ власними руками, яка згодом буде передана нашим захисникам.

Впродовж вересня компанія «НІКО-Захід», офіційний дилер Fiat у Львові та Львівській області, за підтримки студії дитячої творчості "Каляки-Маляки", проводила майстер класи для діток. Кожної неділі діткам ставилось нове цікаве завдання. 

В перший день, 7 вересня, діти вчились ліпити з глини різноманітні фігурки: квіточки, сердечка, тваринок, рибок, машинки, та багато іншого, які  потім розфарбовували. 

14 вересня дітки освоювали техніку витинанки – мистецтво з вирізання ножицями фігур з паперу. Робили різноманітні кольорові витинанки, які кріпили на картон та створювали чудові листівки. 

21 вересня дітей вчили техніці граттаж - вицарапування цвяшком малюнку на попередньо обробленого аркуші паперу. Дітям видавали папір, на який вони спочатку наносили хаотичний малюнок  за допомогою кольорових кредок, а потім пензлем наносили шар туші та чекали поки все висохне. Як все гарно підсохло, юні митці вицарапували цвяшком шедеври. 

В останній день 28 вересня діти освоювали техніку орігамі — мистецтво складання паперу. Метою цього мистецтва є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок. 

За весь період проведення майстер класів ми зібрали більше сотні унікальних та неповторних робіт, які передамо військовим, щоб потішити та підбадьорити наших захисників, які відстоюють краще майбутнє для нас. 

Дякуємо усім діткам, які приймали активну участь у підтримці наших військових.