21 липня 2020

ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК В АВТОБУДИНКАХ НА БАЗІ DUCATO

Літо 2020 року стане періодом свободи, яку потрібно знову знайти м’яко і обережно, повернувшись, нарешті, на свіже повітря, але пам’ятаючи про комфорт і душевний спокій, які забезпечують ваші чотири стіни. Як ці аспекти можуть поєднуватися зі спрагою мандрів і бажанням нових пригод, можливо, із захоплюючими дух красивими видами перед вами? Відповідь – це відпустка на борту Ducato Fiat Professional, де ви завжди в безпеці і комфорті. Автодом на базі Ducato – це ідеальна гарантія класного, безпечного відпочинку, доступного для всіх, найкращий спосіб перезапустити себе після стількох місяців перебування вдома. Автодом – це захищене, самодостатнє середовище, яке легко чистити і дезінфікувати і в якому ви можете безпечно подорожувати з сім’єю або друзями.

Нова кампанія «Подорож – мій дім»

Цей простий підхід є керівним принципом нової кампанії Fiat Professional, яка буде висвітлюватися в соціальних мережах Instagram, Facebook і YouTube, а також в друкованих виданнях. «Подорож – мій дім», гімн бажанням подорожувати по всьому світу. Відкрийте для себе незвідані дороги і захоплюючі дух панорами. Кожна подорож включає саундтрек: той, що на борту Ducato, називається «Подорож – мій дім» – пісня, яка передає красу і емоції перезапуску з усією енергією репу і підривним голосом Nicko, молодого репера, у якого вже є тисячі переглядів на Youtube.

Зображення відео ролика швидко пробігають зі словами тексту, щоб нагадати вам, що пора вирушити в дорогу, щоб насолодитися дивовижними пейзажами, не відмовляючись від домашньої атмосфери, яку може гарантувати будинок на колесах Ducato. Це обіцянка, яку підсумовують два хештеги, які будуть супроводжувати відео в ефірі, починаючи з липня: #STAYSAFE і #TRAVELSAFE. Починаючи з тексту «Il viaggio è la mia casa» (Подорож – мій дім), в основних італійських газетах була також організована кампанія для преси, в якій слова цієї пісні супроводжують неповторні контури кемпера на базі Ducato.

Слово від провідних експертів

Fiat Professional є єдиним брендом, в якому є спеціальна команда, яка може похвалитися глибокими знаннями про світ транспортних засобів для відпочинку, «сертифікованих» логотипом «Fiat Professional For Recreational Vehicles» (Fiat Professional для будинків на колесах), а також високою спеціалізацією щодо продуктів і послуг для власників автобудинків, здатних гарантувати клієнтам максимально можливий рівень гнучкості і свободи.

Більш того, Ducato MY2020 технічно розвивається і продовжує традицію успіху моделі, яка безперервно виробляється з 1981 року на заводі Sevel в Валь-ді-Сангро, і зберігає лідерство в галузі, яке триває вже більше десяти років, протягом яких більше 500 000 сімей в Європі вибрали кемпери на базі Ducato.

Зручна подорож і комфорт на борту

Серед основних нововведень, які приносять клієнтам даного сектора особливий захват, є, звичайно, нова автоматична коробка передач «9Speed», яка забезпечує розслаблене і приємне водіння, покращуючи продуктивність і оптимізуючи споживання в будь-якій ситуації. Лінійка двигунів пропонує 2,3-літровий дизельний двигун Euro 6d-TEMP, завжди серійного виробництва, міцний і довговічний, але здатний гарантувати робочі характеристики і комфорт, з чотирма варіантами потужності: 120, 140, 160 і 180 к.с. Всі двигуни оснащені технологією Multijet 2, кожен двигун має певні конструктивні особливості, такі як конструкція турбокомпресора, поршнів і гідродинаміка. Нарешті, доступні найсучасніші системи допомоги водієві (ADAS), що роблять поїздки безпечними і спокійними, а також спеціальна підвіска для кемперів та довгий перелік систем, які гарантують максимальний комфорт.

Лідер у свободі

Стиль Ducato MY2020 походить від авангардного «автомобільного дизайну», який в поєднанні з концепцією цього легкого комерційного автомобіля передає сильне відчуття динамічності, безпеки, якості та надійності. Таким чином автомобіль Fiat Professional відповідає концепції «дизайн в поєднанні з функціональністю».
Всередині кемпери на базі Ducato – це маленькі шедеври інженерної думки і творчого підходу. У кемпері Ducato у вас може бути спеціальне обертове крісло для водія і переднього пасажира. І це тільки одне з неординарних рішень, розроблених Fiat Professional, які роблять базу для кемперів Ducato воістину «лідером в свободі». Про його лідерство свідчать екстраординарні міжнародні нагороди, серед яких виділяється престижний німецький титул «Краща база для кемперів», завойований в цьому році тринадцятий раз поспіль. Престижне визнання присуджують читачі спеціалізованого німецького журналу «Promobil», який протягом більше 25 років є важливим довідником в сфері транспортних засобів для відпочинку, і підтверджує довіру покупців до моделі Ducato як до ідеальної бази для відпочинку.

Поїздки без несподіванок – послуги Fiat Professional

«Лідер у свободі» – це поняття з точним значенням. «Свобода» – це «обіцянка клієнту», що Fiat Professional завжди гарантує свою близькість і рішення будь-якої проблеми, яка може виникнути під час відпустки.
Крім надання кращої бази для кращих автобудинків, компанія Fiat Professional і її мережа прагнуть до того, щоб всі власники автобудинків подорожували в повному спокої. Завдяки багаторічному досвіду, Fiat Professional пропонує унікальний спектр послуг, призначених для всіх тих, хто подорожує на автобудинках на базі Fiat Professional, завдяки чому легко організувати кожну поїздку, поділитися досвідом і отримати допомогу. Протягом багатьох років компанія Fiat Professional забезпечує клієнтам особливе обслуговування. Також доступні веб-сайт, сторінка Facebook Fiat Ducato для кемперів та сторінка Instagram. Для технічного обслуговування, ремонту або перевірки автобудинку Fiat Professional ви можете розраховувати на мережу з 6500 центрів Fiat Professional, доступних по всій Європі. Серед них понад 1800 пунктів обслуговування Fiat Camper з додатковими спеціалізованими об’єктами для ремонту кемперів.

Багатомовна служба допомоги на дорогах надається безкоштовно протягом перших двох років з дати реєстрації транспортного засобу і доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень, для надання швидкої допомоги в разі потреби, навіть в разі аварії, проколу, нестачі палива і технічної несправності.
Нарешті, для дійсно повного спокою компанія Fiat Professional розробила у співпраці з Mopar розширену гарантію Maximum Care Camper, що виходить за рамки договірного періоду.