17 грудня 2020

Лінійка Fiat Tipo оновилася та поповнилася крос-версією

Компанія Fiat представила оновлену лінійку Tipo, яка включає в себе седан, хетчбек, універсал, а тепер ще й крос-версію. Модель, яка користується популярністю в Європі, та й в Україні змінилася зовні та всередині. Новинку можна зовні відрізнити по світлодіодній оптиці, новому дизайну решітки радіатора, бамперів та дисків. У салоні переглянули комбінацію приладів, змінили колір підсвічування з червоного на білий, встановили бездротову зарядку для смартфонів, а для пасажирів другого ряду - USB. Стала доступна мультимедійна система UConnect 5 з 10,25-дюймовим екраном.

Новинка в лінійці, хетчбек Tipo Cross, відрізняється збільшеним на 40 міліметрів дорожнім просвітом та накладками на пороги.

Але головним нововведенням став трициліндровий двигун GSE сімейства FireFly об'ємом 1,0л та потужністю 100 к.с., який витіснив з гами відразу два 1,4-літрові агрегати на 95 і 120 к.с. Також в Європі Tipo можна купити з одним з двох турбодизелів на вибір - 1,2-літровим (95 к.с.) або 1,6-літровим, причому потужність останнього була збільшена з 120 до 130 к.с.