4 травня 2018

Кросовер FIAT 500X отримав спецверсію Blue Sky Edition.

Італійська компанія FIAT виводить на американський ринок особливу версію компактного кросовера 500X Blue Sky Edition. Автомобіль отримав ряд ексклюзивних рішень в оформленні екстер'єру та інтер'єру, а також розширений список доступного оснащення.


Особлива модель FIAT 500X Blue Sky Edition заснована на моделі в комплектації Pop з 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач. У такому виконанні автомобіль отримує автоматичні фари, протитуманні фари і 17-дюймові колісні диски з алюмінієвих сплавів.
Крім цього, компактний крос відрізняється від звичайної моделі додатковими хромованими елементами. У салоні спеціального видання FIAT 500X Blue Sky Edition можна виявити ексклюзивну обробку з синіми акцентами.
Представники італійського бренду відзначають, що «нова ексклюзивна модель FIAT 500X Blue Sky Edition пропонує клієнтам ще один унікальний варіант популярного компактного автомобіля з культовим дизайном і цікавим управлінням».
Для особливого компактного кросу FIAT 500X Blue Sky Edition буде доступно кілька колірних рішень, включаючи відтінки Bianco Gelato (White Clear Coat), Blue Sky Metallic, Nero Cinema (Black Clear Coat) і Grigio Graphite (Graphite Grey).
Модель FIAT 500X з пакетом Blue Sky Edition можна буде придбати в салонах офіційних дилерів цієї весни. Ціна питання - від $ 1 495 (FWD) і від $ 1 195 (AWD). У свою чергу, мінімальна вартість кросовера FIAT 500X в США становить $ 19 995 (FWD) і $ 23 890 (AWD).