10 грудня 2019

КОРОТКА ІСТОРІЯ FIAT PROFESSIONAL.

Компанія “НІКО-Захід”, офіційний дилер Fiat у Львові та області розповідає: в 1901 році вперше вийшов комерційний автомобіль Fiat.
З того часу, комерційні продажі стають все більш важливими у діяльності групи Fiat. Завдяки широкій лінійціі, Fiat Professional став лідером у своєму секторі.

Fiat Professional - це комерційні автомобілі, вироблені компанією FCA Italy S.p.A., концерном де працюють компетентні і мотивовані фахівці. Головною задачею при розробці автомобілей Fiat Professional було мінімізувати споживання палива та експлуатаційні витрати.

Всі автомобілі лінійки Fiat Professional спроектовані і побудовані для максимально ефективного задоволення професійних вимог будь якого напрямку бізнесу. Fiat Professional був удостоєний численних міжнародних нагород.

Fiat Professional прагне закріпити своє лідерство і вражати подальшими успіхами, розвиваючи велику мережу продажів. Автомобілі Fiat Professional в даний час виробляються на 8 заводах по всьому світу, в тому числі на заводі Sevel у Валь-ді-Сангро, де виробляється Ducato – найбільший завод легких комерційних автомобілів в Європі.

Отримати всю необхідну інформацію та обрати автомобіль Ви можете завітавши в автосалон “НІКО-Захід”, вул.:Липинського 50Б, тел.38 (032) 29-89-555
Сайт:https://fiat-niko.lviv.ua/models/