5 травня 2017

Компанія «НІКО-Захід» стала учасником Міжнародний форум з розвитку фермерства «AGROPORT West Lviv 2017*»

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: з 27 по 29 квітня 2017 року у Львові відбувся Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT West Lviv 2017 », в рамках якого усі відвідувачі змогли ознайомитися з новинкою модельного ряду Fiat - автомобілем Fullback .

AGROPORT West Lviv 2017 орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство тощо.

В рамках заходу відвідувачі мали змогу ознайомитися з автомобілем  Fiat Fullback, отримати кваліфіковану консультацію працівника автосалону та дізнатися про спеціальні умови придбання автомобілів.

* AGROPORT – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2016 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в двох містах та охоплює інтереси індивідуально західних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова та Харкова.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку  Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

У 2017 році особлива увага приділялась проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.