28 серпня 2014

Компанія «НІКО-Захід» стала автомобільним партнером «Міста професій» у Львові!

23 серпня у парку імені Івана Франка відбулося феєричне свято під назвою «Місто професій», організатором якого виступив діловий журнал «Community». Усі присутні дітлахи отримали змогу випробувати себе у 20 різних професіях та отримали масу позитивних вражень та емоцій!

О 17.00 усі представлені майданчики одночасно розпочали свою роботу. На вході до імпровізованого «Міста професій» кожна дитина отримала справжній паспорт, який дав можливість "влаштовуватися на роботу". На 20 імпровізованих майданчиках дітлахи приймали участь в майстер-класах, а вже потім самостійно виконували поставлені перед ними завдання. За гарно виконану роботу "працівники" отримували "зарплатню", витратити яку можна було в імпровізованому магазині з солодощами.

22.jpgНа майданчику, представленному компанією «НІКО-Захід» та автомобільним брендом Fiat, маленькі учасники свята отримали можливість спробувати себе у професіях мийника автомобілів, автомеханіка і навіть, художника.

Головною метою пізнавального проекту стала максимальна презентація професій дітям та демонстрація їх специфіки, актуальності і важливості. Окрім того, ставши партнером заходу, компанія «НІКО-Захід» втілила і благородну мету, зібравши зворушливі дитячі малюнки для військових, які перебувають у зоні АТО. 

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 298-95-49