26 грудня 2014

Компанія «НІКО-Захід» провела казкове свято Святого Миколая !

В суботу, 20 грудня,  двері автосалону «НІКО-Захід» були відчинені для усіх бажаючих поринути у незабутню святкову казку, присвячену такому очікуваному дитячому святу – дню Святого Миколая.

Проведення дитячих свят стало для нас вже доброю традицією, яка кожного разу об'єднує усіх клієнтів та партнерів, які співпрацюють з компанією «НІКО Захід».

Цього року маленькі та  дорослі гості свята мали  унікальну можливість відвідати майстер-класи з виготовлення оригінальних та ексклюзивних новорічних прикрас та інших, не менш цікавих виробів від найкращих майстрів Львівщини:

  • ялинкових прикрас з соломи та інших натуральних матеріалів;
  • ялинкових іграшок з бісеру;
  • гірлянд зі сніговичків;
  • ангелочків-мотанок;
  • зірок з дерева.

Для хлопчиків діяла зона LEGO Friends - зборка машин та роботів на радіоуправлінні.

Найменших відвідувачів розважали аніматори.

Пригощав усіх гостей солодкий партнер свята ПП «Степанків».  «Видавництво Старого Лева» вразили новою колекцію дитячих видань. Страховим партнером свята виступила  страхова компанія  «Граве».

Також, цього року ми продовжили соціальну благодійну ініціативу до Свята Миколая: «Не будь байдужим!» мета якої допомогти дітям, позбавленим батьківського тепла. 22 грудня , представники компанії, «НІКО Захід».   відвідали Добромильську спецшколу-інтернат, де навчається 117 діток з вадами розвитку, діти позбавленні батьківського піклування, дітки з неблагополучних родин. Вік дітей від 3 до 16 років. Для малечі була представлена захоплююча вистава “«Чарівна ніч» від Львівського театру естрадних мініатюр, а також передано  зібрані речі: одяг, іграшки та канцтовари. Кожна дитина закладу отримала  солодкий подарунок від  партнера заходу СК «Арсенал страхування».  

Щиро дякуємо усім не байдужим, що долучились до благодійної акції!