14 червня 2017

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє про появу оновленого Fiat 500L!

Зміни підкреслили сильні сторони цього сімейного автомобіля: дизайн, функціональність, безпека.

Fiat 500L з 'явивився на світ 5 років тому. Це автомобіль, що поєднує елегантність, технологічність, комфорт, він завоював лідируючі позиції в своєму сегменті європейського ринку.

Нова оптика і хромовані елементи екстер'єру додали шарму і елегантності. А функціональні зміни всередині салону торкнулися рульової колонки і важеля перемикання передач, а також панелі приладів, яка отримала 3,5-дюймовий кольоровий графічний дисплей.

Автомобіль, який вже має 5 зірок безпеки, посилився оновленою системою автоматичного гальмування - лазерний датчик у верхній частині лобового скла дозволяє автоматично зупиняти автомобіль при швидкості менше 30 км / год

Також в салоні тепер є спеціальне дзеркало для контролю за дитиною, а дзеркала заднього виду при автоматичному складанні висвітлюють простір навколо автомобіля.

Тепер оновлений 500L повністю сумісний з операційними системами Apple і Android, що дозволяє використовувати потокове аудіо, здійснювати телефонні дзвінки і відправляти повідомлення, користуватися навігаційними системами та інформацією про дорожню ситуацію, і все це в режимі hands-free.

Ці зміни, а також нові кольори забарвлення автомобіля і нові варіанти оздоблення салону збільшують варіанти вибору цього сімейного автомобіля!

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555