14 грудня 2016

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: новий Fiat Tipo отримав престижну нагороду «AUTOBEST 2016»

Міжнародна група журі Autobest - незалежна організація, створена в 2001 році - проголосувала за нагородження Fiat Tipo премією «Autobest +2016». Це досягнення ще раз підтверджує статус моделі в якості функціонального автомобіля з кращим співвідношенням ціна-якість, що є найважливішою відмінністю функціональної сім'ї Fiat. Автомобіль укомплектований так, як найбільшe подобається клієнтам - гарне оснащення і прозорість комерційної пропозиції.

Журі, яке складається з 26 автомобільних журналістів, що представляють 26 європейських країн і охоплюють 91% від загальної чисельності населення континенту, присудило машині бали за тринадцятьма різними параметрами, серед яких дизайн, комфорт, економічність експлуатації, керованість, ціна, мережа обслуговування, надання запасних частин, універсальність і вартість на вторинному ринку. Підсумовуючи, для того, щоб перемогти, автомобіль повинен бути кращою покупкою для більшості європейських споживачів.

В цьому році, новий Fiat Tipo випередив інших чотирьох фіналістів: новий Opel Astra, новий Hyundai Tucson, Honda CRV і Mazda CX-3. На думку журі, Fiat Tipo є видатним продуктом з усіма компонентами, необхідними для задоволення масового європейського покупця: дизайн, двигуни, сприйняття якості, комфорт, універсальність і відмінне співвідношення ціна-якість.

Завдяки видатному досягненню нового Tipo, тепер цілих три моделі Fiat виграли бажану нагороду, рекорд серед брендів, оцінених Autobest: перший був Панда (2003), а другий був Linea (2008). Церемонія нагородження відбудеться в лютому наступного року в Мілані. Це буде перша урочиста церемонія після розширення журі з метою включити одинадцять нових членів, що представляють Австрію, Бельгію, Францію, Ірландію, Італію, Нідерланди, Норвегію, Португалію, Іспанію, Швецію і Великобританію.

Більш детально, новий автомобіль поєднує в собі велику вантажомісткість (520 л) та  компактні габаритні розміри (довжина 4,54 метра, ширина 1,79 метра і висота 1,49 м). Колісна база 2,64 метра підкреслює його відмінний внутрішній комфорт. Все це підсилює італійський дизайн, і всередині, і зовні, що робить автомобіль унікальним в своєму сегменті.

Новий автомобіль оснащений надійною системою підвісок для дуже точного водіння, блискучою курсової стійкості і неповторного комфорту для пасажирів: підвіска McPherson з незалежними колесами на передній осі і колеса, взаємопов'язані з допомогою торсіонної балки ззаду. Дві системи оптимізовані для зниження ваги і поліпшення паливної економічності автомобіля.

В істинному стилі Fiat, новий Tipo наповнений великою кількістю розумних рішень, які створюють комфорт на борту  для всіх. Це і прекрасна багата базова комплектація, і наявність системи UconnectТМ з 5-дюймовим дисплеєм з кольоровим сенсорним екраном, гучний зв'язок Bluetooth, потокове аудіо, пристрій зчитування тексту і розпізнавання голосу, порти AUX і USB з інтеграцією IPod, елементи управління на рульовому колесі і, на замовлення, камера заднього виду для паркування і нова навігаційна сістемаTomTom 3D Touch.

Назва автомобіля - Tipo - виділяється на емблемі є знаменитим позначенням, яке Fiat використовував багато разів протягом своєї більш як вікової історії. Однією з моделей, яка мала подібну назву, був автомобіль, який за період з 1988 по 1995 був випущений майже в два мільйони примірників, і який був нагороджений титулом «Автомобіль 1 989», також завдяки універсальності його використання, великому внутрішньому простору і компактним зовнішнім розмірами. Такі ж виграшні особливості відзначені і на новому Tipo, практичної, функціональної моделі, в ідеальній традиції Fiat забезпечує найкраще співвідношення обладнання-ціна, що є істинною вартістю будь-якого промислового виробу.

Новий Fiat Tipo був спроектований в Італії центром Centro Stile Fiat, сконструйований в Туреччині разом з Tofaş R & D, який є одним з найбільших науково-дослідних центрів FCA, і вироблений на заводі Tofaş в Бурсі - одному з найкращих автомобільних заводів в світі, який отримав золоту медаль World Class Manufacturing.