30 листопада 2017

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: Fiat став спонсором Туринського кінофестивалю

Бренд Fiat став зіркою на одному з найважливіших міжнародних кінофестивалів, який триватиме в кінотеатрах Турина з 24 листопада по 2 грудня.

Фестиваль, який відбудеться в цьому році 35-й раз, буде включати художні фільми, ретроспективу роботи відомого режисера Брайана Де Пальми, тематичні секції та експериментальні роботи. Здатність успішно поєднувати традиції та інновації і легко говорити на різні теми і на різних мовах –  це ключові характеристики, якими володіють TFF і Fiat. Бренд Fiat має традицію, якій понад століття, і все ж вона продовжує розвиватися, зберігаючи всю свою доступність і здатність зачаровувати проникливу, вимогливу публіку.

Для акторів, режисерів і гостей фестивалю Fiat надасть парк автомобілів, в який ввійде 500X, кросовер, який представляє все найкраще з італійського стилю і виробництва і продається в більш ніж в100 країнах, і 500L – унікальне поєднання простору і індивідуальності, лідер ринку в Італії та Європі з моменту його запуску.

Модельний ряд Fiat 500X включає в себе два абсолютно різні рівні комплектації: Urban and Cross – один більш міський, а інший – позашляховий, обидва оновлені серією стилістичних і технічних нововведень, щоб утримуватися в верхній частині свого сегменту.

Новий Fiat 500L має три окремих комплектації, щоб задовольнити будь-які потреби: Cross, Urban і Wagon. Cross підтверджує, що він кросовер з реальними можливостями позашляховика, завдяки доданому кліренсу 25 мм і новому селектору режимів. Міська індивідуальність автомобіля проявляється в комплектації Urban – мрії міського жителя, а Wagon також доступний в семимісній комплектації. І останнє, але не менш важливе: City Cross – це міський кросовер для захоплюючих столичних пригод.

У пішохідній зоні на вулиці Верді відвідувачі,  які будутьзбиратися на Фестиваль, зможуть помилуватися автомобілем спеціального випуску Fiat 500, присвяченого його 60-річчю, саме в тому  місті, де народився бренд. Цей автомобіль з обмеженим тиражем святкує день народження обожнюваного 500-го з тими особливостями і сучасною версією стилю, які зробили його знаменитим. Ця спеціальна серія також дебютує з вишуканим двоколірним кузовом з благородною назвою «Dolcevita» в пам’ять про знаменитий фільм, в якому білий тришаровий колір Tri-Coat White поєднувався з пастельним Pastel Ivory.

І крім цього, шістдесятиріччя Fiat 500 також зазначається в короткометражному фільмі «Побачимося в майбутньому» – першому творі від Fiat в такому жанрі, в головній ролі володар Оскара Адрієн Броди, який на даний момент вже отримав 19 000 000 переглядів на YouTube. Автомобіль також має відношення до виступів інших відомих акторів, таких як незабутня Софі Марсо в комедії «По той бік ліжка» 2008 року в її 500 Pink, однією з незліченних комплектацій спадкоємця легендарного 500-го. Більш того, знакова модель Fiat брала участь в зйомках фільму Люка Бессона «Блакитна безодня» про Енцо Майорку – ще одне підтвердження міцних зв’язків бренду зі світом кіно.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555