11 листопада 2014

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: Fiat Professional отримав титул «Виробник фургонів року» премії «FleetVanAwards 2014».

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: Fiat Professional був удостоєний титулу «Виробник фургонів року» в Британії на престижному конкурсі «Fleet Van Awards 2014». Значне досягнення не тільки свідчить про велику привабливість універсальної лінійки Fiat Professional, але також є визнанням зусиль бренду в постійному підвищенні обсягу та якості послуг, які компанія пропонує для всіх своїх клієнтів.

На престижному щорічному конкурсі «FleetVanAwards» журі, що складається з міжнародних експертів та представників видань FleetNews і FleetVan оцінює досягнення автовиробників, операторів автопарків і постачальників.

При нагородженні компанії FIAT Professional премією «Виробник фургонів року» представник видання FleetVan зазначив: «Виробник автопарків, який отримав торік високу оцінку «Заслуговує довіри», нарешті забезпечив собі перше місце завдяки подальшому підвищенню якості продукції та організації підтримки від виробника автопаркам і в широкому сенсі автомобільному сектору. Неймовірна відданість Fiat Professional своїм клієнтам-операторам автопарків і його готовність враховувати в роботі думки менеджерів автопарків, а також його чудовий модельний ряд, зробили його гідним перемоги».

Журі відзначило такі інновації, як політика компанії FIAT Professional в постачанні запчастин, яка скорочує час простою і покращує коефіцієнт використання робочого часу, і те, що її автомобілі і двигуни стали основою для моделей багатьох інших виробників. Судді, підбиваючи підсумки, сказали: «Fiat Professional є еталоном, за яким повинні оцінюватися всі виробники фургонів».

Уже третій рік поспіль, модель Fiat Fiorino виграє титул «Фургон року», випереджаючи сильних конкурентів. Конкуренти порівнюються за низкою основних критеріїв парку, таких як корисне навантаження і універсальність, безпека і технологія, економне використання палива і зниження викидів, надійність і підтримка дилерської мережі, комфорт та продуктивність і, звичайно, загальні експлуатаційні витрати. На думку журі: «Fiorino має ідеальне корисне навантаження і конфігурацію для міського використання, він має чудову підтримку від виробника та дилерської мережі. Сильні, високоефективні двигуни і низькі витрати на сервісне обслуговування ставлять його на перше місце і роблять ідеальним міським фургоном для автопарків».

Престижна нагорода «FleetVanAwards 2014», отримана Fiat Professional, додається до ще двох важливих нагород, отриманих останнім часом брендом у Великобританії. В липні журі премії «MotorTransportAwards 2014» назвало Fiat Doblò Cargo «Фургоном 2014», що є найважливішим визнанням в категорії дорожньо-транспортних засобів, в той час як FiatFiorino, третій рік поспіль був названий «Кращим легким фургоном 2014» серед номінацій «VanFleetWorldHonours2014».

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до офіційного дилера Fiat у Львівській області компанії «НІКО-Захід» за адресою: м. Львів, вул. Липинського, 50-Б