9 жовтня 2014

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: Fiat представляє ексклюзивну лінійку «500 Couture»!

Fiat 500 знову в центрі подій, як і личить справжній легенді стилю «Made in Italy». Цього разу у зв'язку з презентацією на Паризькому автосалоні лінійки «500 Couture».

Нова лінійка, безперечно,стане наступним щаблем неповторної індивідуальності, прикладом якої є ексклюзивна версія «500 Ron Arad Edition». Новинка відрізняється виконаним з особливою італійською майстерністю кузовом зі спеціальним малюнком у вигляді справжнього сукні «зшитої» на автомобілі, що робить його унікальним. 

В Паризькому заході візьмуть участь три шоукари, які є трьома різними інтерпретаціями концепту «500 Couture», що черпають натхнення в світі моди і створені, щоб ще більше підкреслити характеристики Pop і Fashion сім'ї 500.

Універсальний, креативний автомобіль, який комфортно відчуває себе в міських умовах, знаковий Fiat 500 відрізняється природною готовністю до індивідуалізації. Це стосується і нової версії «500 Ron Arad Edition», найостаннішої інтерпретації італійської «високої моди», що дозволяє висловити свою індивідуальність за допомогою унікального і особливого стилю. Втім, в останні роки кастомізація стала пріоритетом у світі, в якому з'явилася велика різноманітність вибору, а покупці стають все більш уважними і прискіпливими.

Таким чином, зараз ми маємо справу із зростаючою пропозицією на автомобілі і змінами в підході покупців, які при виборі авто тепер демонструють підвищене бажання відрізнятися: кожен покупець хоче відчувати себе унікальним і підкреслювати свою індивідуальність за допомогою власного автомобіля. І на цю справедливу вимогу до максимальної індивідуалізації є тільки одна відповідь - Fiat 500.

Версія "500 Ron Arad Edition" знаменує зустріч знакового автомобіля і прославленого дизайнера. А саме, на боках кузова за допомогою ручної роботи в фірмовому стилі "Made in Italy" відтворений силует легендарної версії Fiat 500 1957 року випуску, яку прихильники колись називали "Cinquino". Це і був прототип сучасної сім'ї 500, яку Рон Арад (Ron Arad) обрав в якості центральної фігури на виставці "Reverse", що проходила з грудня 2013 р. по березень 2014 р.

у галереї Аньелли в Туріні, на виставковому майданчику, спроектованому Ренцо П'яно на п'ятому поверсі центру Линготто, на рівні трека, де колись проходили випробування автомобілі Fiat, включаючи моделі сім'ї 500.

Для "500 Ron Arad Edition" пропонується найбагатша комплектація, яка включає скляний люк в даху, хромовані акценти, інтер'єр в чорному кольорі, благородну шкіряну обробку Poltrona Frau з акцентами кольору слонової кістки для сидінь, 7-дюймову приладову панель TFT, систему Blue&Me, кермо зі шкіряною обробкою і клавішами радіоуправління, автоматичний клімат-контроль, протитуманні фари, 16-дюймові легкосплавні колісні диски, кузов кольору Black Metallic і білі накладки на бічні дзеркала заднього виду з силуетом легендарної моделі 500 на боках.

Модель надійде у продаж на найбільших ринках Європи в листопаді 2014 року. Версія "500 Ron Arad Edition" є колекційним екземпляром, і компанія Fiat вирішила надати спеціальну послугу для прихильників, які її купуватимуть. Автомобіль доставлятиметься прямо додому новому власникові разом з точною копією моделі, виконаної в масштабі 1 : 18 у футлярі.

Таку ж эксклюзивність демонструють і інші шоукари Fiat, представлені в Парижі. Усіх їх відрізняє особлива майстерність стилю "Made in Italy" в усіх інтерпретаціях концепту "500 Couture". А саме, версія "500 Comics" віддає данину характеру Pop знакової "500" і хизується спокусливим двоколірним фірмовим розфарбовуванням (пастель жовта охра/ чорний металік), прикрашеним ручною обробкою з "рядків", що підкреслюють стильні лінії.

Версія "500 Camouflage" бере натхнення від властивого іміджевого стилю 500, що виражається в особливому сіро-зеленому камуфляжному розфарбовуванні, яке підкреслюється флуоресцентними жовтими кришками дзеркал заднього виду. Експозицію завершує версія "500 Jeans", також натхненна світом Fashion сім'ї 500, яка виділяється своїм синім кольором і типовими рядками із джинсової тканини, уперше відтворюючи такий же ефект на панелі приладів.

Ексклюзивний "500 Ron Arad Edition", як і інші три шоукари, представлені на автосалоні, демонструє багатогранний дух Fiat, який упевнено почуває себе також як у світі мистецтва, так і у світі дизайну. Не випадково, версії "500 Ron Arad Edition" і "500 Comics" були в центрі уваги спеціального заходу, організованого в салоні MotorVillage Rond, - Point des Champs Elysées з нагоди Тижня моди за декілька днів до відкриття автосалону.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до офіційного дилера Fiat у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Липинського, 50-Б.