17 січня 2017

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: Doblò Cargo і новий Fiorino отримали престижні нагороди

Журі престижної нагороди « What Van? Awards 2017» (кращий фургон 2017 року) визнало моделі Doblò Cargo і новий Fiorino кращими автомобілями в категоріях «легкий фургон року» і «малий фургон року».

Група експертів зазначила, що модельний ряд Fiat Professional протягом останніх двох років був повністю оновлений і на сьогоднішній день пропонує споживачеві весь спектр можливих типів кузова, а також широку гаму високоефективних двигунів.

Премія «Малий фургон року» дісталася новому Fiorino, еволюції моделі, яка створила сегмент невеликих фургонів і яка з моменту запуску (у 2007 році) на сьогоднішній день зареєструвала більше 370 000 проданих одиниць. З оновленим зовнішнім виглядом і інтер’єром, новий автомобіль Fiat Professional ідеально підходить для міського використання завдяки своїм компактним розмірам, які роблять його маневреним в заторах і легким при паркуванні, не жертвуючи високим вантажним об’ємом до 2,8 м3 і вантажопідйомністю до 660 кг. Крім того, він є лідером у своєму класі щодо продуктивності, експлуатаційнихвитрат, комфорту і функціональності

Ще один учасник-переможець – це Doblò Cargo, який вже другий рік поспіль, журі конкурсу «WhatVan?» визнає найкращим «легким фургоном року».

Тепер в своєму четвертому поколінні і будучи спадкоємцем виграшної моделі – з 2000 року її обрали понад 1,6 млн клієнтів – новий Doblo Cargo пропонує більше функціональних можливостей i більш високу продуктивність. Саме ці принципи дозволили Fiat Professional створити автомобіль, який є кращим в категорії щодо продуктивності і функціональних характеристик, вантажопідйомності і низьких експлуатаційних витрат.

Нагадуємо, що в Україні Fiat Doblo отримав нагороду в номінації «Співвідношення ціна / якість»

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555