27 вересня 2017

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: дев'ятиразовий чемпіон світу Тоні Кайролі стає легендою!

Fiat Professional вітає легендарного Тоні Кайролі, який знову злітає над полем. На знаменитій і захоплюючій трасі Ассена (Голландія), італійський гонщик має вже математичну впевненість в перемозі на чемпіонаті світу з мотокросу MXGP FIM 2017 року.

Fiat Professional вітає легенду: Тоні Кайролі, ще раз, злітає вище всіх інших, вигравши свій дев’ятий титул чемпіона світу на трасі Ассена в Голландії. Цей дивовижний рекорд закріплює за сіцілійським пілотом місце в історії цієї мотоспортивної дисципліни, відразу за бельгійцем Стефаном Евертсом, який виграв десять титулів у своїй кар’єрі.

Сталеві нерви, швидкість і здатність долати негаразди і несподівані повороти подій: ось ті риси, які зробили кар’єру Тоні Кайролі настільки унікальною, що призвели його до перемоги в цьому сезоні, в якому він очолив рейтинг з самого початку. З двома гонками в запасі багаторазовий чемпіон домінував вчора на етапі чемпіонату 2017 року «MXGP Голландії», набравши очки, необхідні для забезпечення його дев’ятого титулу, і продемонстрував усім свої незвичайні вміння, які в поєднанні з самовідданістю і постійною готовністю роблять його справжнім чемпіоном.

Забезпечивши четверте місце в 18-му раунді чемпіонату світу з мотокросу MXGP 2017 FIM, в якому Fiat Professional є офіційним спонсором другий рік поспіль, Кайролі набрав в загальній сумі 710 очок, демонструючи, що його прагнення до перемоги так само сильне, як і раніше. Така ж рішучість досягти нових цілей характеризує Fiat Professional, перший бренд, «народжений бути професіоналом», цілком присвячений клієнтам легких транспортних засобів. За ці спільні цінності та цілі бренд вибрав багаторазового чемпіона з Сицилії в якості свого посла світу.

Маючи більш чем100-річну історію і унікальну спадщину в світі комерційних автомобілів, італійський бренд має завершений модельний ряд, який був повністю оновлений всього за два роки, щоб дати відповіді на всі потреби в галузі транспорту. «Головним продуктом» парку та офіційним автомобілем чемпіонату світу MXGP FIM Motocross 2017 року є міцний і надійний Fullback, який ідеально підходить для всіх видів діяльності, торгівлі та дозвілля. Крім того, пікап Fiat Professional супроводжує Тоні Кайролі на його тренуваннях і доводить, що він є вірним напарником, який прекрасно підсумовує революційний характер Fiat Professional.

Публіка в Ассені також мала можливість помилуватися трьома автомобілями, що представляють всю лінійку Fiat Professional. На шоу на трасі були нестримний Fullback в особливих кольорах, натхнених мотокросом, універсальний Talento в кольорах гоночного стилю з італійським прапором і новий Ducato 4×4, який розширює можливості використання автомобіля для роботи і відпочинку, зокрема, завдяки його постійному повному приводу з двома роздатковими коробками і автоматичною центральною муфтою в’язкості. До речі, Ducato 4×4 Expedition 2017 – ідеальний автомобіль для любителів спортивного, авантюрного способу життя, які вимагають самого кращого технологічного контенту – домігся великого успіху на останніх міжнародних автосалонах.