2 квітня 2018

Компанія «НІКО-Захід» оголошує про початок Весняної сервісної Акції!

З 31 березня по 30 травня 2018 року всіх власників автомобілів Fiat запрошуємо скористатись спеціальними Весняними пакетами на обслуговування та пройти весь спектр послуг на офіційному СТО у Львові.

Зима завершилась і кожен автовласник замислюється над тим щоб пройти повну комплексну діагностику свого автомобіля. А на офіційному СТО «НІКО-Захід»  ми пропонуємо декілька Пакетів послуг на вибір:
- пакет «Весняний сервіс від Fiat»
- пакет «Весняний сервіс від Fiat Плюс»
- пакет «Святкуй з Fiat»

У пакети входить: діагностика амортизаторів на стенді, комп’ютерна діагностика автомобіля, перевірка електрообладнання та освітлення, діагностика ходової, перевірка гальмівної системи та перевірка рівня всіх рідин. Це базові найнеобхідніші роботи та послуги, щоб оцінити стан вашого авто. А ви вже можете обрати для себе той Акційний Пакет послуг, який підійде саме для Вашого автомобіля.

На усі роботи та запчастини надається гарантія від офіційного СТО «НІКО-Захід»:
- оригінальні запчастини - 12 місяців
- регулювальні роботи - 10 діб або 500 км пробігу
- ремонтні роботи - 6 місяців або 25000 км пробігу

Кожен, зможе обрати для себе оптимальний варіант та підготувати свій автомобіль до весняно-літнього сезону.
А, також, для всіх власників Fiat діє на постійній основі спеціальний  Пакет «Святкуй з Fiat».
Для власників автомобілів Fiat, у яких день народження, ми підготували спеціальні святкові знижки на автозапчастини - 10%, на роботи - 25%. Термін дії знижок  - один тиждень до дати народження та один тиждень після  дня народження.

Пам’ятайте, своєчасне технічне обслуговування в сервісному центрі офіційного дилера Fiat дозволить надовго зберегти відмінні експлуатаційні якості вашого автомобіля та забезпечить вам спокій та впевненість на дорозі.

Для отримання додаткової інформації та запису на сервіс звертайтесь на СТО «НІКО-Захід» - м.Львів вул.Липинського 50-Б та за тел. +38 (032) 29-89-552.