19 березня 2018

Компанія "НІКО-Захід" офіційний дилер автомобілів Fiat у Львові та Львівській області запрошує відвідати XIV спеціалізовану виставку "ЕЛЕКТРИКА 2018".

XIV спеціалізована виставка "ЕЛЕКТРИКА 2018" відбудеться 21–23 березня 2018р., в Палаці спорту "Україна", за адресою м. Львів, вул. Мельника 18, в рамках цієї виставки всі відвідувачі зможуть ознайомитися з автомобілями Fiat Nuovo Doblo Cargo Maxi та Fiorino Combi.


Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2018" надає прекрасну можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитися з найсучаснішими технологіями для виробництва, передачі та розподілу електроенергії, найновішими енергоефективними освітлювальними технологіями та обладнанням для промислового, комунального, архітектурного та спеціального освітлення, промисловою автоматикою. Особливу увагу на виставці буде приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів, а також електронним компонентам.

На виставці також буде представлена продукція радіоелектронної, електротехнічної промисловості, приладобудування, промислових систем автоматизованого управління, засоби для передачі та розподілу електроенергії і системи енергозбереження.
Особливість виставки "ЕЛЕКТРИКА" полягає в можливості особистого спілкування керівників підприємств, обміну досвідом та професійному зростанню фахівців, можливості відслідковувати найновіші технології та інновації в галузі, досліджувати та вивчати ринок.
Відвідувачам виставка дасть можливість отримати повнішу інформацію про ринок, ознайомитися з новими продуктами та технологіями, отримати торговельну інформацію, налагодити контакти, порівняти та об’єктивно оцінити ринкові пропозиції.
Новітні технології, обладнання та матеріали, які будуть представлені на виставці, є потужним чинником модернізації та технічного переозброєння промислових та будівельних підприємств, підвищення їх конкурентоспроможності. Виставка дозволить прогнозувати розвиток промисловості і впливати на процеси, що відбуваються у ній.
Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2018" – це місце зустрічі найкращих представників галузі, яка покликана допомогти підприємствам галузі одночасно реалізувати всі найважливіші завдання в одному місці.

Програма роботи виставки:

21 березня 2018 р.:
11:00 Церемонія відкриття виставки
12:00–16:00 Технічний семінар на тему: "Нова лінійка ПЛІС від компанії  Intel (Altera)". Організатор: ТОВ "Віаком".
18:00 Закінчення роботи виставки

22 березня 2018 р.:
10:00 Початок роботи виставки
12:00–14:00 Семінари серії "Формули інновацій" від НВФ "VD MAIS":
12:00 Формула контакту: силові конектори для енергетики і промислової автоматики
12:30 Формула енергоефективності: тепловізори для енергоаудиту та енергетики
13:00 Формула світла: світлодіоди і LED-матриці
13:20 Формула світла: LED-драйвери і вторинна оптика
13:40 Формула світла: друковані плати, термопасти, конформні покриття
14:00–16:00 Семінар на тему: "Новинки в області автоматизації SIMATIC, ТІА портал; низьковольтна комутуюча апаратура, новинки та особливості SIMOKODE; новинки в області привідної техніки SINAMICS, SIMOTICS". Організатор: ДП "Сіменс-Україна".
18:00 Закінчення роботи виставки

23 березня 2018 р.:
10:00 Початок роботи виставки
15:00 Церемонія нагородження дипломами учасників виставки
17:00 Закінчення роботи виставки, демонтаж стендів та виїзд учасників

Відвідайте виставку та ближче ознайомтесь з представником комерційної групи Fiat Professional.
Всі деталі в автосалоні "НІКО-Захід", вул.Липинського 50-Б та за тел..032-29-89-555.