12 березня 2019

Компанія "НІКО ЗАХІД" – офіційний дилер автомобілів Fiat у Львові та Львівській області запрошує всіх відвідати X Міжнародну агропромислову виставку та форум з розвитку фермерства, яка відбудеться у Львові.

Виставка проходитиме  21-23 березня  2019 року  на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького.
Всіх запрошуємо 21-23.03.2019 року відвідати спеціалізовану Агровиставку Agroport WEST Lviv 2019 .
АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.
АГРОПОРТ Захід Львів 2019, який відбудеться у Львові 21-23 березня буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також – діджиталізація сільського господарства.
До участі в Агропорті у Львові буде запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також с інших регіонів України.
У 2019 році особлива увага буде приділятися сталому розвитку (SDG) сільських територій, що буде охоплювати комплекс питань та проблематики: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів. Також в рамках програми вже вдруге відбудеться Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а перший етап пройде саме на Львівщині в третій день заходу (23 березня).
Компанія "НІКО-Захід" представлятиме надійних помічників для вашого бізнесу – новинку Fiat Talento, Fiat Fiorino Combi та Fiat Doblo Cargo Maxi.

Новий Fiat Talento – модель, яка завдяки її великій вантажомісткості є ідеальним помічником для професіоналів на міських вулицях і на заміських шосе. Вона відрізняється великою експлуатаційною гнучкістю і здатністю адаптуватися до найрізноманітніших потреб клієнтів. Її назва – Talento– нагадує про невід’ємні якості транспортного засобу та підхід до ціни з посиланням на назву давньої монети в кращих традиціях Fiat Professional.

Завітайте та познайомтесь ближче з цими автомобілями а також отримайте професійну та вичерпну інформацію про діючі акційні пропозиції та вигідні умови для придбання автомобіля, який вам потрібен.
--------------------------------------------
Усі деталі в автосалоні "НІКО-Захід" тел..032-29-89-555