22 березня 2018

Компанія «НІКО-ЗАХІД» – офіційний дилер автомобілів Fiat у Львові та Львівській області запрошує усіх автомобілістів та автолюбителів на «NIKO SERVICE DAY» .

Свято відбудеться 31 березня 2018 року в автосалоні «НІКО-Захід» на Липинського 50-Б.

Раді повідомити всім автомобілістам та автолюбителям, нашим постійним клієнтам, та тим, хто ними хоче стати, - ми відкриваємо наші двері та запрошуємо всіх ближче познайомитись з роботою професійної станції технічного обслуговування, що входить до складу автомобільної групи НІКО у Львові. Ми підготували для всіх відвідувачів безліч цікавого та корисного: це і екскурсія на території СТО, конкурси та розваги, майстер-клас для діток - розпис імбирних пряників, веселі аніматори, цінні призи, частування та незабутні емоції та враження. Головним подарунком для всіх автомобілістів стане Спеціальна Весняна Акція, скориставшись якою можна легко підготувати Ваш автомобіль до літа на професійному СТО «НІКО-Захід».
Отож, запрошуємо всіх на «NIKO SERVICE DAY» - 31.03.2018р в автосалоні «НІКО-Захід», м.Львів, вул.Липинського 50-Б, початок 0 11:00.

Програма заходу:
11:00 – 12:00
Реєстрація учасників Welcome tea and coffee
Майстер-клас для дітей
Розіграш брендованих подарунків
Збір учасників та екскурсія на СТО
Фотосесія

13:00 – 14:00
Розіграш подарунків
Майстер-клас для дітей
Збір учасників та екскурсія на СТО
Фотосесія

14:00 – 16:00
Тea and coffee
Майстер-класи для дітей
Збір учасників та екскурсія на СТО
Розіграш подарунків

Наші партнери: Страхова Компанія УНІКА, ТМ «Теремно Хліб», магазин туристичного спорядження Gorgany, будівельна компанія Avalon Inс., ТД НІКО-Трейдінг, Дитяча Планета Львів.Реєстрація на подію за посиланням:
https://fiat-niko.lviv.ua/sales_and_news/niko-service-day/

Всі деталі за тел. 032-29-89-555.