5 жовтня 2020

Компанія «НІКО-Захід» офіційний дилер автомобілів Fiat у Львові та Львівській області запрошує відвідати Осінній Будівельний Форум - 2020.

Осінній Будівельний Форум - відбудеться 7-9 жовтня, у ВЦ «Південний-ЕКСПО», за адресою м. Львів, вул. Щирецька 36, в рамках цієї виставки всі відвідувачі зможуть ознайомитися з автомобілями легкової та комерційної групи Fiat.

Осінній Будівельний Форум – вже традиційне місце зустрічі виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з архітекторами, підрядниками та інвесторами в західному регіоні країни. Незважаючи на нелегкий період як в нашій країні, так і в цілому світі, на виставці під одним дахом вдалося об'єднати 45 виробничих та торгових фірм з 12 регіонів України, що запрезентують сучасну будівельну продукцію, новітні технології та якісну сервісну пропозицію у сфері будівництва.
Виставкову експозицію доповнить програма ділових заходів, в ході якої протягом 3-ох днів відбудуться обговорення актуальних питань та проблем будівельної галузі, презентації та семінари, майстер класи, та загалом продуктивні зустрічі як для учасників, так і для відвідувачів виставки.

Форум об’єднує тематики (спеціалізовані виставки):
- “БудЕКСПО-Осінь’’;
- “Вікна.Двері.Дах”;
- “Опалення”;
- “Альтернативна енергетика’’.

Дізнайтесь про тенденції та інноваційні досягнення у сфері будівництва.
- Відвідайте майстер-класи із впровадження новітніх технологій від вітчизняних та іноземних компаній.
- Ознайомтеся з сучасними ремонтними матеріалами для Вашої квартири, будинку, офісу чи складу.
- Встановіть корисні контакти, знайдіть нових партнерів та замовників.

Зареєструйтесь та отримайте своє безкоштовне запрошення!
https://bud.galexpo.com.ua

Графік роботи форуму:
07.10 - 11:00 – 18:00
08.10 - 10:00 – 18:00
09.10 - 10:00 – 16:00

Також, в рамках заходу відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з автомобілями Fiat Ducato, Fiat Doblo Combi та Fiat Tipo Street, отримають кваліфіковану консультацію працівника автосалону та зможуть дізнатися про спеціальні умови придбання автомобілів Fiat та Fiat Professional.

Всі деталі в автосалоні «НІКО-Захід», вул.Липинського 50-Б та за тел..032-29-89-555.