21 листопада 2018

Компанія «НІКО-Захід» офіційний дилер автомобілів Fiat у Львові та Львівській області запрошує відвідати III міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO-2018».

III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018» відбудеться 22 листопада –24 листопада 2018р., у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» (м. Львів, вул. Щирецька, 36), в рамках цієї виставки всі відвідувачі зможуть ознайомитися з автомобілем Fiat Ducato.

Традиційно у листопаді у Львові відбудеться III міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO-2018», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн-організаторів TARGI KIELCE S.A. (Polska,Kielce) та ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна, Львів), які запрошують українські компанії до участі в Міжнародній агропромисловій виставці «EuroAGRO» у Львові.
«EuroAGRO-2018» - це подія, яка наближає нас до європейських стандартів і відкриває можливості для міжнародної співпраці в агропромисловому секторі з країнами Європейського союзу.
Тематичними розділами цьогорічної експозиції будуть: агротехніка (сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння, лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін. Традиційно буде представлена польська експозиція, а також запрошені компанії з таких країн: Угорщина, Білорусь, Молдова та Туреччина. Сприятливими факторами стали географічна близькість країн, інвестиційна зацікавленість в ринку та розширення напрямків співробітництва.
Крім цього, формується програма супутніх заходів з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі, де будуть відбуватися B2B-зустрічі, презентації та дискусії між представниками аграрного ринку різних країн.

Урочисте відкриття виставки відбудеться  22 листопада о 10.00

Вхід 30 гривень з людини.

Режим роботи виставки:
22.11 - 10:00 – 18:00
23.11 - 10:00 – 18:00
24.11 - 10:00 – 17:00
Також, в рамках заходу відвідувачі будуть мати можливість ознайомитися з автомобілем Fiat Ducato, отримають кваліфіковану консультацію працівника автосалону та зможуть дізнатися про спеціальні умови придбання автомобілів Fiat Professional. Крім того, для всіх покупців автомобілів Fiat Professional у Львові доступні спеціальні умови фінансування від ULF Finance.
Умови фінансування передбачають максимально вигідні та прозорі умови для покупців на весь модельний ряд автомобілів марки Fiat Professional .
ULF Finance пропонують:
•    Авансовий платіж від 25% вартості автомобіля.
•    Строк фінансування від 12 до 60 місяців.
•    Валюта фінансування на вибір - UAH, USD, EUR.
•    Без додаткових платежів та комісій. У графік платежів включені та рівномірно розподілені на весь термін договору всі початкові витрати при купівлі авто: реєстраційні номери і техпаспорт, державні податки і збори, страхування КАСКО та Автоцивілка.

Кожен клієнт зможе отримати послугу з фінансування безпосередньо в автосалоні: від підбору оптимальних умов фінансування та отримання комерційної пропозиції до укладення договору фінансового лізингу.
Оберіть надійного помічника вашого бізнесу!
Відвідайте виставку та ближче ознайомтесь з представником комерційної групи Fiat Professional.
Всі деталі в автосалоні «НІКО-Захід», вул.Липинського 50-Б та за тел..032-29-89-555.