28 грудня 2017

Компанія Fiat у Італії виступила ексклюзивним автомобільним партнером музиканта Лоренцо Джованотті (Lorenzo Jovanotti) .

Поєднання бренду  Fiat та світу музики посилюється:компанія Fiat буде супроводжувати всесвітній тур Лоренцо Джованотті у 2018 році.


У 2017 році Fiat також підтримав проект "S'ignora" разом з Джованні Каккамо та "Магеллано Тур" Франческо Габбані.
Лоренцо Джованотті має прихильників різного віку, і його музика варіюється від декількох жанрів, - від року до попвиконання. Це ж можна сказати і про бренд Fiat  - широкий асортимент моделей відповідає смакам  різної аудиторії і здатен задовольнити найрізноманітніші потреби кожного автолюбителя. Бренд Fiat з'явиться у новому  італійському турне "Lorenzo Live 2018", який проходитиме у підтримку  останнього альбомому  "Oh, vita", який щойно був випущений. Турне розпочнеться 12 лютого і складатиметься з 60 живих виступів у різних містах Італії. Музикант і його група подорожуватимуть по країні на автомобілях Fiat, спеціально облаштованих  під цю подорож.
Це партнерство продовжує вибраний компанією Fiat курс, бренд звертає свою увагу на яскравих та непересічних музикантів. Все розпочалось з проекту Fiat Music. Успіх такого формату співпраці говорить сам за себе: вже відбулось понад 3000 онлайн-трансляцій, близько 600 виступів виконавців в автосалонах Fiat в Італії, більше 95 виступів наживо з Сан-Ремо, Венеції, Турині, а також участь в знаменитому фестивалі Agri-Rock of Barolo (CN). У соціальних мережах виступи мають шалену популярність, - вони повні емоцій, і велика аудиторія в понад 400 тисяч людей пильно стежить за цими виступами.
Також, в рамках цього грандіозного туру Лоренцо Джованотті  від Fiat Music Studio буде надана можливість трьом вибраним новим талановитим музикальним коллективам виступити на відкритті трьох останніх концертів знаменитого виконавця. Офіційна сторінка у соціальних мережах  Fiat Music www.facebook.com/fiatmusictour .

Крім цього, в 2017 році, бренд Fiat став офіційним спонсором проекту "S'ignora", який займається розвитком та підтримкою молоді в рамках програми  ЮНЕСКО: були проведені різноманітні мистецькі заходи в містах Італії, і концерти співака та композитора Джованні Caкaмo (Giovanni Caccamo) з художником Джованні Робустеллі (Giovanni Robustelli). А автомобіль  Fiat 500X, кросовер, який є кращим італійським авто і продається у більш ніж 100 країнах світу, супроводжував Франциско Габанні (Francesco Gabbani), переможця фестивалю в Сан-Ремо, протягом усього його італійського літнього туру.