10 квітня 2014

Компанія “НІКО-Захід” запрошує Вас на відкриття нового салону!

Компанія “НІКО-Захід” не перестає дивувати та розважати своїх клієнтів. До Великодніх свят на Вербну неділю 13 квітня о 14:30год. відбудеться незабутнє «Свято вишиванки» з відкриттям нового салону Fiat! 

На Вас чекатиме безліч неповторних вражень та приємних сюрпризів, а також знайомство з автомобілями!

Гостей свята зустрінуть прекрасним виступом оркестру “Львівські Фанфари” та спортивно-танцювальним колективом “Львівські Ангели”. Відвідувачі свята матимуть можливість помилуватись ефектним показом національних строїв від партнера заходу - магазину-салону «Мамина світлиця». До уваги відвідувачів свята буде представлена ексклюзивна виставка картин художника Ігоря Гапона, та виставка книг “Видавництво Старого Лева”. Гості матимуть нагоду взяти участь в ряді майстер-класів від професіоналів прикладного народного мистецтва - плетіння прикрас з бісеру, виготовлення ляльок-мотанок, розпис писанок за різними технологіями. Маленькі відвідувачі свята зможуть зробити собі до свята Великодня, на пам'ять, авторський сувенір чи прикрасу.

 Відпочити та підкріпити сили гості зможуть насолодившись солодощами від партнера ПП “Степанків” та наливками від ресторану-імпровізації “Грушевський”.
Стаховим партнером заходу виступає Страхова компанія "ГРАВЕ УКРАЇНА"
 На святі буде представлена виставка-ярмарок унікальних виробів ручної роботи від справжніх знавців українських традицій: бісеру, скла, трикотажу та великодніх кошиків. 

Головною родзинкою свята буде відкриття салону Fiat! 

 До зустрічі на нашому Святі вишиванки!

 FIAT (Fabrica Italiana Automobili Torino) - найбільша італійська автомобільна корпорація, що спеціалізується на випуску легкових, спортивних автомобілів, вантажівок, різної промислової і сільськогосподарської техніки. Штаб-квартира знаходиться в Туріні.

 Логотип FIAT не тільки символізує автомобілі виготовлені компанією, але і втілює в собі традиції і корпоративний дух компанії. Логотип був розроблений Carlo Biscaretti в 1904 році. До 100-річного ювілею компанії в 1999 році логотип був оновлений. Сьогодні FIAT може похвалитись найпрестижнішим в автомобільному світі титулом - "Автомобіль року", цей титул він отримував вісім разів. Автомобілі FIAT славляться своїм свіжим і яскравим стилем, справді італійським дизайном, а так само використанням високих технологій, як при виробництві, так і в експлуатації.