1 квітня 2015

Компанія «НІКО-Захід» запрошує Вас на незабутнє «Свято вишиванки»!

Напередодні Великодніх свят 5 квітня о 14:00 автомобільна компанія «НІКО-Захід» щиро запрошує на «Свято вишиванки»!

Традиційно, з року в рік, компанія «НІКО-Захід» не перестає дивувати та розважати своїх клієнтів. Так  і цьогоріч ми підготували для Вас дивовижне «Свято вишиванки», яке відбудеться у Вербну неділю 5 квітня о 14:00!

На Вас чекають  неповторні враження та приємні сюрпризи. Гості свята матимуть можливість помилуватись прекрасним показом національних строїв від партнера заходу - магазину-салону «Мамина світлиця». До уваги гостей буде представлена виставка-ярмарок унікальних великодніх кошиків з лози, трикотажних виробів одягу з елементами вишивки, ексклюзивна виставка виробів з бісеру та виставка книг «Видавництво Старого Лева».

Гості зможуть взяти участь у майстер-класах з виготовлення ляльок-мотанок, розпису писанок за різними технологіями від професіоналів прикладного народного мистецтва (декупаж, традиційні, фетр). Маленькі гості  зможуть зробити собі до свята Великодняавторський сувенір, на пам'ять,.

Народне мистецтво, яке передавалося із покоління в покоління століттями, завжди було і є основою  для спілкування людей, джерелом пізнання історії, культури народу .. Компанія «НІКО-Захід» цінує та підтримує культурний спадок українського народу, продовжує гарні традиції, гармонійно поєднуючи їх з новаційним сьогоденням.   

Відпочити та підкріпити сили гості зможуть поласувавши солодощами від партнера ПП «Степанків» та наливками від магазину-кафе «Наливки зі Львова».

            До зустрічі на «Святі вишиванки» 5 квітня о 14:00!

            Партнер свята: СК Граве Україна.

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: вул. Липинського 50Б, тел.29-89-555