17 грудня 2015

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: новий Fiat Tipo виграв престижну нагороду «Autobest 2016»

Журі, яке складається з 26 автомобільних журналістів, які представляють 26 європейських країн і охоплюють 91% від загальної чисельності населення Європи присудило машині 1492 бали за тринадцятьма різними параметрами, серед яких: дизайн, комфорт, економічність експлуатації, керованість, ціна, інфраструктура обслуговування, забезпечення запасних частин, зручність і ліквідність вторинного продажу. Коротко кажучи, для того, щоб перемогти, автомобіль повинен бути найкращою покупкою для більшості європейських споживачів.

 

Цього року, новий Fiat Tipo випередив інших чотирьох фіналістів: новий Opel Astra, новий Hyundai Tucson, Honda CRV і Mazda CX-3. На думку журі, Fiat Tipo є видатним продуктом з усіма компонентами, необхідними для задоволення середнього європейського покупця: дизайн, двигуни, сприйняття якості, комфорт, універсальність і відмінне співвідношення ціна-якість.

 

Завдяки видатному досягненню нового Tipo, тепер цілих три моделі Fiat виграли бажану нагороду, рекорд серед брендів, оцінених Autobest: перший був Панда (2003), а другий був Linea (2008). Церемонія нагородження відбудеться в лютому наступного року в Мілані. Це буде перша урочиста церемонія після розширення журі з метою включити одинадцять нових членів, що представляють Австрію, Бельгію, Францію, Ірландію, Італію, Нідерланди, Норвегію, Португалію, Іспанію, Швецію і Великобританію.

 

необхідно зазначити новий Tipo  поєднує в собі велику вантажомісткість (520 л) при компактних габаритних розмірах (довжина 4,54 метра, ширина 1,79 метра і висота 1,49 м). Колісна база 2,64 метра підкреслює його відмінний внутрішній комфорт. Все це підсилює італійський дизайн, і всередині, і зовні, що робить автомобіль унікальним в своєму сегменті.

 

Новий автомобіль оснащений надійною системою підвісок для дуже точного водіння, блискучої курсової стійкості і неповторного комфорту для пасажирів: підвіска McPherson з незалежними колесами на передній осі і колеса, взаємопов'язані за допомогою торсіонної балки ззаду. Дві системи оптимізовані для зниження ваги і поліпшення паливної економічності автомобіля.

 В істинному стилі Fiat, новий Tipo наповнений великою кількістю розумних рішень, які роблять відчуття на борту краще для всіх. Це і чудова багата базова комплектація, і наявність системи UconnectТМ з 5-дюймовим дисплеєм з кольоровим сенсорним екраном, гучний зв'язок Bluetooth, потокове аудіо, пристрій зчитування тексту і розпізнавання голосу, порти AUX і USB з інтеграцією IPod, елементи управління на рульовому колесі та, на замовлення, камера заднього виду для паркування і нова навігаційна системаTomTom 3D Touch.

 Назва автомобіля – Tipo – яка виділяється на емблемі є знаменитим позначенням, яке Fiat використовував багато разів протягом більш ніж вікової історії автомобіля. Однією з моделей, що мала бажану назву, був автомобіль, який за період з 1988 по 1995 був випущений майже у двох мільйонах екземплярів, і який був нагороджений титулом «Автомобіль 1989», також завдяки універсальності його використання, великому внутрішньому простору і компактним зовнішнім розмірам. Такі ж виграшні особливості відзначені і на новому Tipo, практичній, функціональній моделі, яка в ідеальній традиції Fiat забезпечує найкраще співвідношення обладнання - ціна, що є істинною вартістю будь-якого промислового виробу.

 Новий Fiat Tipo був спроектований в Італії центром Centro Stile Fiat, сконструйований в Туреччині разом з Tofaş R&D, який є одним з найбільших науково-дослідних центрів FCA, і вироблений на заводі Tofaş в Бурсі – одному з кращих автомобільних заводів у світі, який отримав золоту медаль World Class Manufacturing.

 В Україні нова модель зявиться вже у 2016 році.

 За детальнішою інформацією звертайтеся в салон «НІКО-Захід» за адресою Львів, вул Липинського, за телефоном 29-89-555.